Kayserispor
Giriş Tarihi : 14-05-2019 01:26   Güncelleme : 14-05-2019 01:26

Kana Biyik Kayserispor'da kalacak mı

Kayserispor'un Kamerunlu futbolcusu Jean Armel Kana Biyik Kayserispor'da kalacak mı. Kana Biyik hangi takımla anlaştı

Kana Biyik Kayserispor'da kalacak mı

Kayserispor Yönetimi'nin yeniden anlaşma yapmak istemediği futbolculardan birisi olan Jean Armel Kana Biyik, kendisine kalması gerektiğini söyleyen bir taraftara sosyal paylaşım sitesi üzerinden cevap verdi.

30 yaşındaki stoper futbolcusu, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından bir taraftarın "You need to stay in Kayserispor. We need to you. Please stay with us King" (Kayserispor'da kalman gerekiyor. Sana ihtiyacımız var. Bizimle kal Kral) şeklindeki mesajını paylaşan Kana Biyik, "I will give my decision very soon" (Kararımı çok yakında vereceğim) şeklinde cevap yazdı.

31 Mayıs 2019 tarihi itibariyle İstikbal Mobilya Kayserispor ile sözleşmesi sona erecek olan Kana Biyik'ın Trabzonspor'a gidebileceği zaman zaman gazete sütunlarında yeralmıştı. Kana Biyik'in Medipol Başakşehir ve kümede kalmaları halinde Göztepe ile de anlaşma yapabileceği ifade ediliyor.

Jean Armel Kana Biyik, Fransa'nın Toulouse takımından 2016-2017 sezonunda İstikbal Mobilya Kayserispor'a geldi. 3 sezondur sarı kırmızılı takımda bulunan Kamerunlu stoper, 92 maçta görev alırken 1 gol attı. 10 kez sarı kart gören Kana Biyik 2 kez de kırmızı kart ile cezalandırıldı.