Gündem
Giriş Tarihi : 15-04-2020 19:03

Kampanyaya tam destek

Kayseri Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, kampanyaya destek verdi. Ayrıca gurbetçi Remzi Koparan da kampanyaya katılan isimlerden oldu.

Kampanyaya tam destek

Kayseri Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına 10 bin TL bağışladı. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 7 maaşını bağışlayarak başlattığı 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın da 10 bin TL destekte bulundu. Başkan Yalçın sosyal medya hesabından yaptığı bağışın dekontunu paylaştı.

Diğer yandan Korona virüs önlemleri kapsamında Türkiye’de kendilerine gösterilen ilgiden memnun kalan gurbetçi vatandaş Remzi Demirkoparan, 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına 400 Euro bağışta bulundu. Talas Yenidoğan Mahallesi’nde eşiyle birlikte yaşayan Remzi Demirkoparan, Talas Vefa Destek Merkezi’ni arayarak Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına bağışta bulunmak istediğini ancak 65 yaş üzerinde olduğu için sokağa çıkamadığını söyledi. Talas Vefa Destek Merkezi görevlileri de Remzi Demirkoparan’a ulaşarak teslim aldıkları 400 Euro'yu bağış hesabına yatırdıktan sonra dekontunu teslim etti.

Remzi Demirkoparan ve ailesine Talas Belediyesi de içerisinde kağıt sabun, maske, limon kolonyası ve korona virüsle mücadele broşürü ile İletişim Ailede Başlar kitabı olan hijyen çantası hediye etti.