Jonathan Evison kimdir? Jonathan Evison kitapları ve sözleri

jonathan-evison-kimdir-jonathan-evison-kitaplari-ve-sozleri-293331.jpg
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yazar Jonathan Evison hayatı araştırılıyor. Peki Jonathan Evison kimdir? Jonathan Evison aslen nerelidir? Jonathan Evison ne zaman, nerede doğdu? Jonathan Evison hayatta mı? İşte Jonathan Evison hayatı…

Yazar Jonathan Evison edebi kişiliği, hayat hikayesi ve eserleri merak ediliyor. Kitap severler arama motorlarında Jonathan Evison hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. Jonathan Evison hayatını, kitaplarını, sözlerini ve alıntılarını sizler için hazırladık. İşte Jonathan Evison hayatı, eserleri, sözleri ve alıntıları…

Doğum Tarihi: 1968

Doğum Yeri: Amerika

Jonathan Evison kimdir?

Jonathan Evison Kitapları – Eserleri

 • Kayıp Şeylerin Bakım Kılavuzu

Jonathan Evison Alıntıları – Sözleri

 • Genç kalbimin akıl sır erdiremeyeceği gerçekler var! Ne hayatı çay kaşığıyla ölç ne de gücünü boşa harca- yaşa diyorum!Kendini yarat!Sınırlarının ötesine geç. (Kayıp Şeylerin Bakım Kılavuzu)
 • ”Sen iyi bir adamsın.” diyor sonunda.
  Bunu davet olarak alıp uzanarak çatlak dudaklarını öpüyorum. Kasılsa da karşı koymuyor. Ağzı soğuk ve metal tatlı ama umursamıyorum çünkü ağzıma insan tadı geliyor. (Kayıp Şeylerin Bakım Kılavuzu)
 • Dünya, insan damlatan bir bardak gibi içimden akıp gidiyor. Hayatımdaki iyi şeyleri görmem gerektiğini biliyorum: İlk başta Forest’ı. Sağlam bir adam. Sonra bir de perşembe bedavaya film izleyebildiğim gerçeği var – bunu kaç kişi söyleyebilir ki? O delikleri tıkamam, kendimi iyileştirmem, bir sürahi gibi yeniden doldurmam lazım; ama hâlâ o bahçe yolunda, elim kolum marketten aldığım kese kağıtlarıyla dolu, dünyam bir patlamayla yok olurken omzumun üzerinden çaresizce arkama bakar gibi hissediyorum kendimi. (Kayıp Şeylerin Bakım Kılavuzu)
 • Televizyonu açmak hiç içimden gelmiyor nedense. Bir işe yaramadan öylece oturmak başka şey, televizyon izlemek başka. (Kayıp Şeylerin Bakım Kılavuzu)
 • Dünya ihtimallerin kalp atışlarıyla çarpıyor.Her düşünce bir devrim.Her köşe başında umut etmek için bir neden var. (Kayıp Şeylerin Bakım Kılavuzu)
 • Bir tek acının kalıcı olduğu, sizin için değerli olan her şeyin elinizden bir anda alınabileceği bir dünyada yaşamayı kim ister ki? Dişini sıkıp ter dökmeye, ağlaya sızlaya sayısız engeli aşmaya, âşık olmaya, hayal kurmaya, umursamaya ne gerek var ki; sadece felaketi davet ediyorken? Açan güllerin arasına yuva yapmam artık. Çok fazla diken var. (Kayıp Şeylerin Bakım Kılavuzu)
 • Yanına gitmek, avutabilmek için kendimi ona sunmak, teslimiyet içinde kırıştırdığı alnını gevşetmek istiyorum ama buna cesaretim yok. (Kayıp Şeylerin Bakım Kılavuzu)
 • “Sigarayı yakıp içime çekerek korkuluğa dayanıyorum. Dumanı yavaşça üfleyerek çıkıntıdan aşağı bakıyorum. İşte orada,öyle derin ki içinden dışarısı görünmüyordur herhalde: Dünyanın en büyük çukuru. Öyle bir derinlik ki dünyada,bu koca delikten başka bir şey olduğunu algılayabilmek çok güç; ve sonsuzluk gibi gelen bir zamandır ilk kez, ben içinde değilim. “ (Kayıp Şeylerin Bakım Kılavuzu)
 • Dünya insan damlatan bir bardak gibi içimden akıp gidiyor. (Kayıp Şeylerin Bakım Kılavuzu)
 • Her şeyi, her bir üzücü detayı, hayatın onu nasıl incitmiş ya da kötü davranmış olduğunu en ince ayrıntısına kadar bilmek istiyorum. (Kayıp Şeylerin Bakım Kılavuzu)

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap