Medya
Giriş Tarihi : 22-03-2019 15:54   Güncelleme : 22-03-2019 15:54

Jet Sosyete ne zaman yayınlanıyor

Jet sosyete hangi gün yayınlanıyor? Jet sosyete günü neden değişti? Gülse Birsel kimdir? Jet sosyete oyuncuları

Jet Sosyete ne zaman yayınlanıyor
Herkes tarafından ilgiyle ve sevilerek izlenen Jet sosyete dizisi yayın günü ve yayın saatlerinde değişiklik geldim dizinin yapımcısı Gülse Birsel aynı zamanda bu değişiklik kararını sosyal medya hesabından da duyurarak izleyicilerine ve hayranlarına bildiride bulundu. Her hafta Çarşamba günü saat 20:00 da TV8 de yayınlanan bu dizi geçen hafta yayınlanmadı.

Bu hafta itibariyle Jet sosyete dizisi Perşembe günleri TV8 kanalında 20 00 da izleyicilerle buluşacak. Mayıs ayının ilk haftasına kadar sürecek olan bu dizi Her Perşembe günü ekranlarınıza renk katacak. Jet sosyete dizisi oyuncuları kimlerdir? 
Başrol oyuncusu ve yapımcısı Gülse Birsel
• Hasibe Eren 
• Cengiz Bozkurt 
• Enis Arıkan 
• Sarp Apak 
• Ayşe Nil Şamlıoğlu 
• Aslı Bekiroğlu
 
Gülse Birsel kimdir?
Gülse Birsel 11 Mart 1971 tarihinde doğmuştur. Beyoğlu Anadolu Lisesi Boğaziçi Üniversitesi’nde ekonomi okumaya başlamıştır bu süreç içerisinde üniversitenin 2. Yılında aktüel dergisinde muhabir olarak girdi 1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olarak Amerika’ya gitti New York’ta Kolombiya Üniversitesi’ni sinema bölümünde yüksek lisans yaparak 1996 yılında Türkiye’ye gelerek 3 ay boyunca Atv kanalını kahvaltı bülteninin dış haberlerini yazdı bunun sonrasında özel bir Dergiye yönetmeni oldu aynı zamanda bir zamanlar Avrupa Yakası altta dizisinin yazarı ve başrol oyuncusu olmuştur bu dizide kendi oyunculuğunu göstererek Avrupa Yakası’nın izlenme rekorları kırmıştır bunun gibi birçok programda da rol almıştır. Gazeteci ve televizyoncu Murat Birsel ile evli olan Gülse Birsel Şu anda da Jet sosyete dizisinin yapımcısı ve oyuncusudur.