Siyaset
Giriş Tarihi : 15-11-2018 00:39   Güncelleme : 15-11-2018 00:52

İYİ Parti Kayseri'de şaha kalkıyor

İYİ Parti Kayseri teşkilatı gücüne güç katıyor. Kocasinan İlçe Başkanlığı için Yurdaer Şahin atandı. İyi Parti Kocasinan İlçe teşkilatı da belli oldu. Yurdaer Şahin kimdir? İYİ Parti Kocasinan ilçe yönetimi

İYİ Parti Kayseri'de şaha kalkıyor

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek Yerel Seçimler'de başarı çıtasını yükseltmek isteyen İYİ Parti, Kayseri'de teşkilatlarını sağlamlaştırıyor. Geçtiğimiz haftalarda Kayseri İl Teşkilatı'nı oluşturan İYİ Parti, şimdi de Kocasinan İlçe Teşkilatı'nı hareketlendirdi. Kocasinan İlçe Başkanlığı için işadamı Yurdaer Şahin atandı. İYİ Parti Genel Merkezi, bu atama ile Kayseri'de adeta şaha kalkacak bir kadroyu da onaylamış oldu. 

Yurdaer Şahin kimdir?
1965 yılında Sivas'ın Gemerek ilçesinde dünyaya geldi. İşletme Bölümü mezunu olan ve işdünyasında yerini alan Yurdaer Şahin, uzun yıllardır Kayseri'de ikamet ediyor. Evli ve 2 çocuk babası olan Yurdaer Şahin, sıkı bir Kayserispor taraftarı. Sık sık Kayserispor maçlarına da giden Yurdaer Şahin, İYİ Parti kurulduğundan beri de Meral Akşener ve ekibinin safında yeralıyor. Yurdaer Şahin, Kayseri'nin merkezi bir noktasında ünlü bir firmanın da Kayseri satış temsilciliğini gerçekleştiren bir işyerine sahip.

İYİ Parti iddialı
İYİ Parti Kayseri Kocasinan ilçe Başkanı olarak göreve başlayan Yurdaer Şahin, haber merkezimize yaptığı açıklamasında, başarı çıtasını yükseltmek istediklerini ifade ederek, "İYİ Parti, tüm kadroları ile halkın hizmetinde olmaya, Türk siyasetinde yerini almaya devam edecektir. Gerek genel başkanımız, gerek il başkanımız ve bizler, tüm üyelerimiz ile birlikte halkımıza en iyi hizmeti sunabilecek Belediye Başkanı adaylarımızı da kısa sürede belirleyip halkımıza sunacağız. Türkiye İYİ Parti ile kazanacaktır" dedi.

Kocasinan İlçe Yönetimi
Yurdaer Şahin (Başkan), Abdullah Özsüveren, Ahmet Kılıçaslan, Ahmet Tanrıseven, Ali İşler, Ayhan Kara, Burak Yavuz, Eda Öztürk Topaktaş, Emine Özsoy, Enver Gözüpek, Erhan Biçer, Fatih Keleş, Fatih Koçyiğit, Fatma Tepecik, Fethi Ulusoy, Filiz Gül Yılmaz, Gazi Kişi, Gülser Ceylan, Hakan Arıkan, Halil İbrahim Yıldızgörer, İbrahim Şen, İkbal Çalık, Kemal Akdamar, Kemal Turan, Mehmet Öktem, Mehmet Pelte, Merve Akdamar, Muharrem Sızırlıo, Mustafa Dirmen, Mustafa Oktay, Mustafa Songur, Mustafa Şanlı, Mustafa Tecik, Mustafa Yayık, Nazlı Akpınar, Necmiye Mutlu, Sebahattin Mutlu, Sebahattin Aslan, Selahattin Ayrıç, Serkan Konyalıoğlu, süleyman Atik, Şaban Kozan, Tansu Şener, Tuğba Pür, Ülkühan Dağaşan, Ümit Özer, Yaşar Ağca ve Yusuf Sezgi Topçu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA