Magazin
Giriş Tarihi : 09-01-2021 10:50   Güncelleme : 09-01-2021 15:50

Ivana Sert ekranlara geri dönüyor

Uzun yıllar İşte Benim Stilim adlı moda programıyla karşımıza çıkan Sırp asıllı güzel sunucu, sosyal medyada sevenlerine Doya Doya Moda'ya katıldığını açıkladı.

Ivana Sert ekranlara geri dönüyor

Tasarımlarıyla modaya yön veren isimlerden 41 yaşındaki Ivana Sert, yaptığı paylaşımla tüm sevenlerine müjdeli haberi verdi. Uzun yıllar İşte Benim Stilim adlı moda programıyla karşımıza çıkan Sırp asıllı güzel sunucu, sosyal medyada sevenlerine verdiği Doya Doya Moda müjdesinin ardından tebrik mesajları aldı. Programından ayrılan jüri üyesi Kemal Doğulu’nun yerine oturan Ivana Sert’in bu programa jüri olarak dönmesi kararını açıklaması sosyal medyanın ilgi odağı oldu. 

Geçtiğimiz yıllarda sunuculuğu bıraktıktan sonra ‘İmalat hatası’ isimli şarkıyla çıkış yapmaya çalışan Ivana Sert, istediği ilgiyi göremeyince sahnelere veda etmişti. Uzun bir süredir sevenlerinden ayrı kalan Ivana Sert, Doya Doya Moda ile yeniden ekranlara dönüyor. Sosyal medya hesabından jüri üyeleriyle paylaştığı fotoğrafla sevenlerini heyecanlandıran güzel stilist ilk yayınına Ocak Ayı ortasında çıkacak. Jüri üyeleri Seray Sever, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu ile birlikte video paylaşan Ivana Sert'in jüride yer alacağını duyurması büyük ilgi gördü.

Bu çocuk senin
Geçtiğimiz günlerde eski eşi Yurdal Sert ile çocuk konusunda tartışan ve bu olayı sosyal medyaya taşıyan Ivana Sert, söylediği ağır sözlerle gündeme gelmişti. Eski eş Yurdal Sert’i nafakayı ödemediği gerekçesiyle savcılığa şikayet ederek suç duyurusunda bulunan Ivana Sert "Çocuğun okul masraflarını karşılamadığı için yapacak bir şey yok. Sonuçta bu senin evladın, çocuk senin!" açıklaması yapıp konu hakkında daha fazla konuşmak istemediğini belirtti.