Kayserispor
Giriş Tarihi : 14-08-2020 18:49   Güncelleme : 14-08-2020 18:49

İtibar suikastı yapılıyor

Hes Kablo Kayserispor Onursal başkanı Mehmet Özhaseki, bazı kesimler tarafından itibar suikastı yapıldığını dile getirdi.

İtibar suikastı yapılıyor

Hes Kablo Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, sarı kırmızılı kulüp eski yönetimine karşı yapılan eleştirilerin boyutunu aştığını ve haksızlık yapıldığını ifade etti. Hes Kablo Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, "Aklı evveller çıkmışlar defteri kapat mı diyorsun? Allah sizi ıslah etsin, sizin zekanız o kadar mı? Burada eski yönetim haklıysa itibar suikastına uğratıp da insanlarla uğraşmanın manası yok" diyerek tepki gösterdi.

"Allah sizi ıslah etsin"
Mehmet Özhaseki, "Kayserispor için yaptığımız son toplantıda 16 Milyon TL borç olduğunu, transfer yasağının geleceğini söylediler. Para bulundu, tahta açılacak. Transfer yapılır hale geldi. Arkasından locaları sattık. Para temin edilecek. İleri gelenlere tüm deplasmanları dağıttık. Reklam gideri olarak bazı arkadaşlar neler verebileceklerini söylediler. Bütün bu işler oldu, hala geriye doğru bir tartışma yapılıyor" diye tephki gösterdi.
Onursal Başkan Özhaseki, açıklamasında "15-20 gün önce önümüze bakmamız gerektiğini, önemli olanın Kayserispor olduğunu söyledim. Ne yazık ki aklı evveller çıkmışlar defteri kapatmaya çalıştığımı iddia ediyor. Allah sizi ıslah etsin, sizin zekanız o kadar mı? Böyle bir şey olabilir mi? Bir hesap var, kitap var, rapor var. Onlar da inceleyecekler, bakacaklar. Nihayetinde sonuç neyse adalet tecelli edecek. Burada bizim tavrımız adaletten yanadır. Eğer burada eski yönetim haklıysa itibar suikastına uğratıp da insanlarla uğraşmanın manası yok" diyerek sert tepki gösterdi.

"Devretmeye razıyım"
AK parti Kayseri Milletvekili ve Kayserispor Onursal Başkanı Möhmet Özhaseki, ana muhalefetin Kayserispor üzerinden kendilerini eleştirmesi ile ilgili olarak da "Bizim ana muhalefet buradan bile iş çıkarmış kendilerine. Eğer ana muhalefet tarafı, Kayserispor'un sorunlarını halledecekse, bundan sonra ilgilenecekse, parayı bulacaksa, kombineleri satacaksa çok sevinirim. Emin olun ben çekilirim. Fahri başkanlığı kim istiyorsa ona devretmeye razıyım" cümleleri kurdu.