Gündem
Giriş Tarihi : 08-05-2019 18:19   Güncelleme : 08-05-2019 18:32

İl Sağlık Müdürü Benli'nin Mısırlıoğlu paylaşımı

Kayseri İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, Mustafa Kemal Atatürk'e etmediği hakaret kalmayan Kadir Mısırlıoğlu için önce rahmet okudu sonra ise...

İl Sağlık Müdürü Benli'nin Mısırlıoğlu paylaşımı

Kayseri'de İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan, zaman zaman Kayseri'nin vekilleri ile yaptığı tartışmalarla ismi gündeme gelen Ali Ramazan Benli, önceki gün yaptığı hareket ile yine gündeme geldi. 

Ali Ramazan Benli, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk için etmediği hakaret kalmayan, "Atatürk'e sevgi besleyen cenazeme gelmesin" diyecek kadar dilini uzatan ve öldükten sonra bile milyonlarca insanın tepkisini alan tarihçi yazar Kadir Mısırlıoğlu için rahmet okudu. 

İl Sağlık Müdürü Benli, Sosyal paylaşım sitesi olan facebook'taki hesabından "Yalan söyleyen tarih utansın diyen bir Osmanlı. Hak rahmet eyleye Üstad Kadir Mısırlıoğlu'na" diye paylaşım yaptı. Daha önce Hacılar Belediye Başkanlığı yapan ve bu dönem için başarısız bulunduğu gerekçesi ile aday gösterilmeyen Doğan Ekici'nin de bu paylaşımı beğendiği görüldü."Herşeyin aşırısı zarar. Aşırı gitmeyiniz buyuruluyor" cümlesi paylaşarak fanatizmden uzak durulması gerektiğini söyleyen ancak Atatürk düşmamına "Üstad" ve "Rahmet" kelimelerini sarfedecek kadar sevgi besleyen Ali Ramazan Benli'nin gece geç saatlerdeki paylaşımını sabahın erken saatlerinde profilinden kaldırdığı görüldü.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA