İktidarın değil ittifakın ortağıyız

20201105-iktidarin-degil-ittifakin-ortagiyiz-395657-275331acec45356c4fc8.jpg
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Kayseri İnternet Gazetecileri Platformu üyeleri ile biraraya geldi. İnternet gazeteciliğinin öneminden bahseden Serkan Tok, “Sosyal medya aracılığıyla şunu söyleyeyim. MHP olarak iktidarın değil ittifakın ortağıyız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, yeniden başkanlığa seçilmesinin ardından başlattığı ortak akıl toplantılarında, Kayseri İnternet Gazetecileri Güç Birliği Platformu (KİG) Üyesi gazetecilerle yemekte bir araya geldi. Başkan Serkan Tok, dijitalleşen ve teknolojinin hakim olduğu dünyada, anlık haberin öneminin farkında olduğunu söyledi. 

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ve Yönetim Kurulu Üyeleri, KİG Üyesi kayseriyerelhaber.com Genel Yayın Yönetmeni ve KİG Dönem Sözcüsü Ali Türkaslan, kayseritelgraf.com Genel Yayın Yönetmeni Oktay Ensari, trkayseri.com Genel Yayın Yönetmeni Yavuz Yıkılmazkayseritempo.org Haber Müdürü Yüksel Yıkılmaz, somuthaber.com Genel Yayın Yönetmeni Tolga Yılmaz, kayserinethaber.com Genel Yayın Yönetmeni Rıfat Kural, kayserinews.com Genel Yayın Yönetmeni Ali Burhan, ertehaber.com Genel Yayın Yönetmeni Erdinç Teğmen, habererciyes.com Genel Yayın Yönetmeni Halil İbrahim Karadavut ve kayseriekspreshaber.com Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Şan ile akşam yemeğinde bir araya geldi. 

20 Eylül tarihinde yapılan MHP Kayseri İl Kongresinde yeniden Başkanlığa seçilen Serkan Tok, seçildiği günün ardından kentin geleceğinin tartışılması adına başlattıkları ortak akıl toplantılarının gazetecilerden başlatıldığını, Sivil toplum Örgütleri ve mahalle muhtarları ile devam edeceğini söyledi. 

Giderek dijitalleşen ve teknolojinin hakim olduğu dünyada baskıya dayalı mecmuaların tarihe karışacağına dikkat çeken Serkan Tok, “Basılı gazetelerimizin bir gün tarih olacağı hepimiz için kaçınılmaz. Ancak gazeteler yaşadığı sürece desteğimizi sunmak bizlerin boynunun borcu. Zira giderek hakimiyetini güçlendiren dijitalleşme karşısında da önlemlerimizi almak gerektiğini biliyoruz. Sizler bunu çok önceden gördünüz ve bu yolda çok başarılı işler ortaya koyuyorsunuz. Emeğiniz yadsınamaz. Bizler anlık haberin ne kadar etkili ve yararlı olduğunu görüyoruz. Bu anlamda yolunuz açık olsun” dedi.

MHP İl Başkanı Serkan Tok, parti çizgisi olarak Türkiye’nin menfaatleri doğrultusunda hareket etmeye devam edeceklerini ifade ederek, “Liderimiz sayın Devlet Bahçeli’nin önderliğinde iktidarın değil ititfakın ortağı olmaya devam edeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak sadece ülkücülerin değil ülkemizin menfaatlerini gözetiyoruz” cümleleri de kurdu.

Kayseri İnternet Gazetecileri Güç Birliği Platformu Üyesi ve dönem sözcüsü Ali Türkaslan da, platformun çalışmaları ve üye internet siteleri hakkında Başkan Serkan Tok ve yöneticilere bilgiler verdi.

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!