Medya
Giriş Tarihi : 06-02-2021 23:49   Güncelleme : 06-02-2021 23:50

II. Murad'ın Selanik'i Fatih Sultan Mehmed'in İstanbul'u, Kanuni Sultan Süleyman'ın Belgrad'ı fethettiğindeki yaşlarının ortalaması yaklaşık kaçtır? Milyoner

II. Murad'ın Selanik'i Fatih Sultan Mehmed'in İstanbul'u Kanuni Sultan Süleyman'ın Belgrad'ı fethettiğindeki yaşların ortalaması kaçtır sorusunun cevabını sizler için araştırdık.

II. Murad'ın Selanik'i Fatih Sultan Mehmed'in İstanbul'u, Kanuni Sultan Süleyman'ın Belgrad'ı fethettiğindeki yaşlarının ortalaması yaklaşık kaçtır? Milyoner

Kayseritempo.org - II. Murad'ın Selanik'i Fatih Sultan Mehmed'in İstanbul'u, Kanuni Sultan Süleyman'ın Belgrad'ı fethettiğindeki yaşlarının ortalaması yaklaşık kaçtır? Aslen Zonguldak'lı 45 yaşındaki Çiçek Karabilgin, evli ve bir çocuk babası ve yarışmaya İzmir'den katılıyor. Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü mezunu Çiçek Hanım, kariyerine bir ilaç firmasında tıbbi tanıtım müdürü olarak devam etmekte ve yarışmada ödül alırsa bu parayla karavan tatili yapmak istemektedir. Televizyon ekranlarında en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İstiyor yeni bölümüyle ATV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Kenan İmirzalıoğlu'nun Milyoneri'nin sorusu az önce televizyon ekranlarında izleyiciye soruldu ve II.Murad Selanik'i, Fatih Sultan Mehmed'i, İstanbul'u ve Kanuni Sultan Süleyman'ı fethettiğinde Belgrad'ı fethettiğinde yaş ortalaması kaçtı? Sorunun cevabı merak konusu oldu.

Soru : 2. Murad'ın Selanik'i Fatih Sultan Mehmed'in İstanbul'u, Kanuni Sultan Süleyman'ın Belgrad'ı fethettiğindeki yaşlarının ortalaması yaklaşık kaçtır?

A- 20,5

B- 24,5

C- 28,5

D- 32,5

Doğru Cevap: D şıkkı.