Gündem
Giriş Tarihi : 22-02-2021 16:54   Güncelleme : 22-02-2021 16:54

İbrahim Tatlıses Yeni İmajı İçin 100 Bin TL Harcadı! İşte İmajı

İbrahim Tatlıses uzun süredir ekranlardan uzaktı. Yaşadığı talihsiz olaydan sonra, uzun yıllardır tedavi görüyor ve İzmir'de hayatına devam ediyor.

İbrahim Tatlıses Yeni İmajı İçin 100 Bin TL Harcadı! İşte İmajı

İbrahim Tatlıses uzun süredir ekranlardan uzaktı. Yaşadığı talihsiz olaydan sonra, uzun yıllardır tedavi görüyor ve İzmir'de hayatına devam ediyor. İzmir'de daha huzurlu bir hayatı olduğunu belirten Tatlıses, aynı zamanda uzun yıllardır, şarkı da söylemiyordu. Yıllar sonra, İbo Show programı için gelen teklifi kabul etti ve program, cumartesi günleri yayınlanmaya başladı. Yayınladığı ilk günden beri sevilerek izleniyor. İlk olarak belirli bir bölüm sayısına imza atan Tatlıses, reytinglerde yaşanan başarıyla zirveye yerleşti. Program da uzamış oldu. İbrahim Tatlıses programda canlı söylediği şarkılarla da oldukça beğeni topluyor.

İbo Show 14. Bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Yeni bölüm fragmanı ve fotoğrafları, geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

İmajı Dikkat Çekti!

Son bölümden yayınlanan görüntülerde İbrahim Tatlıses' in saçlarında ki değişiklik seyircinin ilgisini çekti. Saçlarına ne yaptırdığı, çok merak edilmeye başladı. Bu haftaki konuklar; Bedia Akartürk, Latif Doğan, Nuri Sesigüzel, Kahtalı Mıçe ve Uğur Karakuş olacak. Tam bir türkü gecesi yaşanacak.

İbrahim Tatlıses yeni bir imaj yaptırdı. Bu bakımın 100 bin liraya mal olduğu konuşuluyor. Diyet programına başlayan Tatlıses, 2 ay profesyonel yardım ile hem kilo verecek, hem de gençleşecek. Saçının peruk olmadığı da belirtilenler arasında yer alıyor. Tatlıses'in bu konuda bir açıklama yapıp, yapmayacağı da merak ediliyor. İbo Show, her Cumartesi saat 20.00 'de yayınlanıyor.