Magazin
Giriş Tarihi : 08-01-2021 21:06   Güncelleme : 08-01-2021 21:06

İbo Show 9. Bölümüyle Gümbür Gümbür

9 yıllık aradan sonra ekranlara geri dönen İbrahim Tatlıses, bu haftaki bölümüyle de izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. 

İbo Show 9. Bölümüyle Gümbür Gümbür

Müzik dünyasının ‘‘İmparator’’ lakaplı sanatçısı İbrahim Tatlıses, 2011’de yaşadığı silahlı saldırıdan 9 yıl sonra yeniden çekimlerine başladığı İbo Show’a kaldığı yerden devam etmeye başladı. Programında konuklarıyla neşeli zaman geçiren ve tv başındaki izleyiciye eğlenceli anlar yaşatan İbrahim Tatlıses’in sunduğu İbo Show, 9. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Cumartesi akşamlarının en beğenilen programlarından olan İbo Show 9. bölümüyle yine izleyiciyi ekrana çekeceğe benziyor. Bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve MFÖ Grubu üyeleri Mazhar Alanson, Fuat Güner, Özkan Uğur üçlüsünü konuk alacak olan İbrahim Tatlıses eğlence dolu bir akşam vadediyor. 

MÜZİK ZİYAFETİ MFÖ’DEN 
İbo Show’un konuk listesinin yayınlanmasının ardından izleyiciler heyecanlı bir bekleyişe başladı. Programın konukları arasında yer alan, Türk pop ve rock müziğin sevilen isimlerinden Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur, en beğenilen şarkılarıyla izleyicilere müzik ziyafeti yaşatacak. 
Son filmi Karakomik Filmler: Emanet ile izleyicinin beğenisini toplayan Cem yılmaz, Zafer Algöz ile kahkahaları, esprileri ve eğlenceli anılarıyla geceye damga vuracağı, programın fragmanından belli oldu.