Medya
Giriş Tarihi : 22-05-2020 21:03   Güncelleme : 22-05-2020 21:10

Hunat Tv lisanslandı

Kayseri Hunat Tv lisans aldı. Genel Yayın Yönetmeni Kürşat Açıkgöz, çifte bayram yaşamanın sevinci içerisinde olduklarını söyledi.

Hunat Tv lisanslandı

Yazılı basın her geçen gün kan kaybederken ve gazete tirajları mum gibi erirken dijital yayıncılık bir o kadar da çıkışını sürdürüyor. İnternet haberciliği artık çağın bir numaralı medya aracı olurken, internet üzerinden yayın yapan televizyon salyısı da artmaya başladı. İşte bunlardan birisi de Kayseri'de.

Lisans tamam
Kayseri’de 1 Temmuz 2019’da yayın hayatına başlayan ve Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK)’ ün internetten yayın yapan televizyonlara lisans alma zorunluluğu getirmesinin ardından başvurularını tamamlayan Hunat TV lisansını aldı. Kayseri’nin Yeni Ekranı sloganıyla 1 Temmuz 2019’da yayına başlayan Hunat TV, RTÜK’ün lisans alma zorunluluğu getirmesinin ardından başvurularını tamamlamıştı. Bugün itibariyle Hunat TV lisansını aldı.

Açıkgöz teşekkür etti
Süreci başından beri büyük bir titizlikle takip ettiklerini söyleyen Hunat TV Genel Yayın Yönetmeni Kürşat Açıkgöz, izleyicilere ve yanlarında olan herkese teşekkür etti. Açıkgöz, “Kayseri’nin yeni ekranı Hunat Tv’nin yayın lisansı an itibari ile onaylanmıştır. Bize bayramı önce yaşatan Rabbime hamdolsun. Bir Anadolu çocuğunun hayalini gerçekleştiren Rabbim inşallah bizleri hayra anahtar şerre kilit eyler. Bizleri yalnız bırakmayan tüm izleyicilerimize ve dostlarımıza teşekkür ederim. Arkasız yiğitlerin arkası Allah’tır” dedi.