Kayserispor
Giriş Tarihi : 19-11-2019 14:18   Güncelleme : 19-11-2019 15:30

Horozun mekanında Kayserispor zirvesi

Kayserispor eski yöneticisi Türker Horozun mekanında Erol Bedir başkanlığında toplantı yapıldı.

Horozun mekanında Kayserispor zirvesi

Süper Lig'in son sırasında bulunan ve ay sonunda Olağanüstü Genel Kurul yapacak olan İstikbal Mobilya Kayserispor'da son derece ilginç gelişmeler yaşanır oldu.

Erol Bedir, kendisine muhalif olan, "Recep Mamur'dan başka Başkan tanımam" diyen Türker Horoz'un Talas'taki mekanında yemekli toplantı tertip etti. Toplantıya yönetici Serdar Maraşlı ile birlikte gelen Erol Bedir'in, Türker Horoz ile samimi tavırları herkesin dikkatini çekti. Kayserispor yönetim kurulu üyelerini yemeğe davet eden Erol Bedir, 30 Kasım günü gerçekleştirilecek olan Olağanüstü Genel Kurul öncesinde fikir alış verişi yaptı.

Yüksek ihtimalle Sarı Kırmızılı kulübe tekrardan başkan seçilecek olan Erol Bedir'in tertip ettiği yemeğe katılmayan yöneticiler de oldu. Yemeğe katılan yöneticiler, "Başkanım. Sizin yeniden göreve gelmeniz gerekiyor. Siz yokken kriz aşılamıyor" cümleleri ile Bedir'i Olağanüstü Genel Kurul'da aday olmaya davet ettiler.

Kayserispor'daki görevinden istifa eden ancak yeniden aday olması gündeme gelen Erdol Bedir'in de, yeniden başkanlık koltuğuna oturmaya sıcak baktığı gelen bilgiler arasında.