Gündem
Giriş Tarihi : 11-06-2020 16:51   Güncelleme : 11-06-2020 16:51

Hırsızın rahatlığı şaşırttı

Kayseri’de araç hırsızlığı yaptığı tespit edilen 2 kişi çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde hırsızın rahatlığı ise şaşkınlık yarattı.

Hırsızın rahatlığı şaşırttı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen operasyonda 6 farklı hırsızlık vakasında parmağı olan şahıslar hakkında incelemelerde bulundu. Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği şehrin farklı noktalarında meydana gelen hırsızlık olaylarıyla ilgili yürüttüğü çalışmalar sonucu 2 kişi tutuklandı. Hırsızlık yaptığı tespit edilen S.D. (21) ve C.Y. (26), 5 otomobil ve 1 ikamette hırsızlık yaptığı anlaşıldı. Emniyet güçleri tarafından kıskıvrak yakalanan şahıslar gözaltına alındı. Daha sonra adliyeye sevk edilen 2 kişi, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Çalınan malzemeler ise sahiplerine teslim edildi.

Profesyonel Hırsız İşbaşında
Öte yandan, yaşanan hırsızlık olayı da güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, şahsın aracından inerek başka bir aracın bagajını rahatlıkla açtığı ve ses sistemini sökerek çaldığı görüldü. Gündüz vakti gerçekleşen olayda hırsızın rahat tavırları ise dikkat çekti.