Kayserispor
Giriş Tarihi : 26-03-2019 12:35   Güncelleme : 26-03-2019 16:20

Hikmet Karaman, Milli Takım ve Şenol Güneş için neler dedi

İstikbal Mobilya Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, A Milli takım ve teknik direktörü Şenol Güneş ile ilgili açıklama yaptı. Bilal Başacıkoğlu'nun doğum günü kutlandı.

Hikmet Karaman, Milli Takım ve Şenol Güneş için neler dedi

İstikbal Mobilya Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, A milli takımın Arnavutluk ve Moldova maçlarında sergilediği futbol ve aldığı neticeler ile ilgili açıklama yaptı. Kulüp tesislerinde kendisine yöneltilen sorulara yanıt veren Karaman, A milli takım teknik direktörü Şenol Güneş ile ilgili de konuştu.

Güneş'e destek
İstikbal Mobilya Kayserispor teknik direktörü Hikmet Karaman, milli takımı tebrik ederek, "Milli takımımızı, başta Şenol Güneş hoca olmak üzere bütün ekibi tebrik ediyoruz. İyi maç çıkardılar. 1. maçta ve 2. maçta farklı farklı taktikler sergileyen A Milli Takımımız, milli ruhu Şenol hocayla birlikte tekrar getirdi. Deniz Türüç’ün de görevini başarılı bir şekilde yerine getirmesi hem Kayserispor’un hem de Kayseri’nin göğsünü kabarttı. Milli takım olarak göğsümüz kabardı ama bizden giden bir oyuncumuzun da başarılı bir şekilde oyunu tamamlaması hepimizi mutlu etti” şeklinde konuştu.

Sivas hesabı
Önümüzdeki hafta sonu deplasmanda oynayacakları Sivasspor maçı ile ilgili de düşüncelerini dile getiren Hikmet Karaman, mağlup olmadan dönmenin hesabını yapacaklarını ifade ederek, "Seçimlerden sonra lige döneceğiz. Milli takımda olan oyuncu grubu var. Bir an önce onların gelmesini bekliyoruz. Dolayısıyla Sivas maçına en iyi şekilde hazırlanıp oradan alacağımız 3 veya 1 puan bizi çok iyi yerlere taşıyacak” dedi.

Bilal'e pasta
Sarı kırmızılı takımın gurbetçi futbolcularından Bilal Başacıkoğlu'nun doğum günü pastası kesildi. 26 Mart 1995 doğumlu olan Bilal, idman sahası kenarında hazırlanan doğum günü pastasının mumlarını üfledi. Teknik Direktör Hikmet Karaman, pastayı kesti ve Bilal'e bir çatal pasta yedirdi. Takım arkadaşları Bilal'i alkışlarla tebrik etti.