Kayserispor
Giriş Tarihi : 08-12-2018 18:47   Güncelleme : 08-12-2018 20:13

Hikmet Karaman herkesi şaşkına çevirdi

Kayserispor son dakika haberi. Hikmet Karaman önemli açıklama. Hikmet Karaman kimleri Kayserispor düşmanı olarak lanse etti. Karaman'ın yemeğe katılmasına kimler tepki gösterdi

Hikmet Karaman herkesi şaşkına çevirdi

Kayserispor'un yeni teknik direktörü Hikmet Karaman, bugün katıldığı bir davet ile ilgili olarak oldukça sert bir açıklama yaptı. Karaman, "Kayserispor düşmanları ile asla birlikte olmam" dedi. Kayserispor Kulübü de, yazılı bir açıklama yayınladı.

Tepki olunca..
Kayserispor eski Başkanı Recep Mamur  ve eski yöneticilerin bulunduğu bir yemek davetine katılan teknik direktör Hikmet Karaman, sonrasında oldukça dikkat çekici bir açıklama yaptı. Yemeğe katılmasından ötürü tepki çeken Karaman, sosyal medya hesabı üzerinden Kayserispor kamuoyuna seslendi.
Kayserispor taraftarları arasında homurdanmaların yaşanmasından ötürü ve bazı yöneticilerin duruma dikkat çekmesi üzerine Hikmet Karaman, "Kayserispor'a başkanımız Erol Bedir ve yönetim kurulunun daveti gelmiş ve göreve başlamış bulunmaktayım. Tek hedefimiz Kayserispor'u hakettiği yerlere taşımak olup, bu uğurda yolumuza devam ederken camiamız arasına nifak sokulmasına ve yönetimimizin, teknik heyetimizin, futbolcularımızın ve taraftarlarımızın arasındaki birlikteliğin bozulmasına asla izin vermeyeceğiz" dedi.

"İşim olmaz"
Karaman açıklamasının ikinci kısmında, "Tüm taraftarlarımızın bilmesini isterim ki, nifak sokmak niyetinde olan kişiler ne Hikmet Karaman'a yaklaşabilir, ne de Hikmet Karaman'ın bu kişilerle işi olur. Bir dostumun daveti üzerine bugün iyi niyetli olarak katıldığım bir yemekte bu niyette olan kişilerin varlığından sonradan haberdar olduğumu ve Kayserispor düşmanları ile asla birlikte olamayacağımı kamuoyunun bilgisine sunarım" ifadelerini paylaştı.

Kulüpten açıklama
Kayserispor kulübü, Karaman'ın açıklamasından sonra resmi internet siteden açıklama yaptı. Kulüpten yapılan açıklamada, "Bugün sosyal medyada dolaşan haber ve hocamız Sayın Hikmet Karaman’ın açıklamalarından anlaşıldığı üzere; Hocamızın masum bir yemek olarak değerlendirdiği ve o niyetle katıldığı davet maalesef niyet ve davranış biçimleri Kayseri ve Kayserispor sevdalılarınca iyi bilinen şahıslar tarafından saptırılmaya çalışılmış ve Kayserispor'umuzun Yönetim -Teknik Heyet-Takım ve Taraftarlarının arasına nifak sokma gayretlerine girişmişlerdir. Ancak;  bu çaba ve gayretler ne yönetim, ne büyük tecrübe sahibi hocamız Hikmet Karaman, ne de Büyük Kayserispor taraftarımızı birbirine düşürmeye yetmeyecektir. Büyük taraftarımızın bu oyunlara gelmemesi en büyük dileğimizdir" ifadeleri paylaşıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
DERİ GAH 7 ay önce
SEN DEMİ MAMURUN TUTMASI OLDUN HOCA
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA