Kayserispor
Giriş Tarihi : 05-10-2019 19:28   Güncelleme : 05-10-2019 20:01

Hikmet Karaman Göztepe maçı sonrası konuştu

Kayserispor teknik direktörü Hikmet Karaman açıkladı. Karaman istifa edip etmediğini bu sözlerle açıkladı

Hikmet Karaman Göztepe maçı sonrası konuştu

İzmir deplasmanından puan veya puanlar çıkarmak isteyen İstikbal Mobilya Kayserispor 4 golle mağlup oldu. Bu sezonun en farklı yenilgisini alan sarı kırmızılılarda moraller bozuk, yüzler gülmüyor. Müsabaka sonrasında teknik direktör Hikmet Karaman da son derece üzgün ve mutsuz idi.

4 gollü mağlubiyet sonrasında yayıncı kuruluş mikrofonlarına açıklama yapan teknik direktör Hikmet Karaman, "Aslında bu skordan sonra fazla bir şey söylemek gerekmiyor. Kayseri'de 3 sefer çalıştım. Kayseri'nin nabzını, siyasetini, yönetimsel sevk ve idaresini tanıyan biriyim. Ağzımızdan çıkacak sözler çok önemli. Mesajım şu. Kayserispor şehrin takımı. Şehrin takımı üzerinde hesaplar yapmak çok yanlış. Her türlü destek vaad edildi. Ben de takımı yarı yolda bırakmadan varım dedim. Ama görünen farklı. Kayseri şehrinin bölünmemesi lazım. Başarısız olsun. Önce teknik adam gitsin, sonra Başkan ve yönetim gitsin düşüncesinden uzaklaşması lazım" dedi. 

Hikmet Karaman, açıklamasının ikinci kısmında "Şehrin, takıma gerçek desteğini vermesi lazım. Bizler, gelip geçiciyiz. dışarıdaki faaliyetler, hep takıma hem yönetime ve teknik heyete zarar verir. Yönetim ile kendi aramızda değerlendirip net bir karar alacağız. Herkesin dürüstçe birlik olması lazım. Kayserispor'un ayağa kalkması lazım" açıklamasında bulundu.

Haber: Halil Köktaş