Futbol
Giriş Tarihi : 01-01-2020 19:31   Güncelleme : 01-01-2020 19:40

Hikmet Karaman görev başında

Teknik direktör Hikmet Karaman ligin ikinci yarısında yeniden Süper Lig'de boy gösterecek. Hikmet Karaman ile Antalyaspor arasında anlaşma sağlandı.

Hikmet Karaman görev başında

Geçen sezon geldiği Kayserispor'da başarılı bir dönem geçiren ancak bu sezon ekonomik sıkıntılardan ötürü ligin 7.haftası sonrasında görevinden ayrılan Hikmet Karaman, ligin ikinci yarısı ile birlikte yeniden Süper Lig'de yeralacak.

Tecrübeli teknik direktör Hikmet Karaman, Süper Lig takımlarından Antalyaspor ile anlaşmaya vardı. Stjepan Tomas'la yolların ayrıldığı Akdeniz ekibinde yeni teknik direktör Hikmet Karaman oldu. 60 yaşındaki teknik direktör ligin ikinci yarısında takımın başında olacak.

Ligin 17 haftalık ilk yarısını 14 puanla 16. sırada tamamlayan Antalyaspor, sezona teknik direktör Bülent Korkmaz ile başlamış ligin 12.haftasında Bülent Korkmaz'ın yerine Stjepan Tomas ile anlaşmıştı. Ancak 17 maçta 3 galibiyet 5 beraberlik 9 yenilgi kırmızı beyazlı camiayı memnun etmedi. Antalyaspor kulübü ligin ikinci yarısında Hikmet Karaman ile başarıya ulaşmak hedefinde.