18 TEMMUZ 2019 Perşembe 09:39
Kayserispor
Giriş Tarihi : 06-12-2018 02:00   Güncelleme : 06-12-2018 09:58

Hikmet Karaman geldi

Kayserispor haberi. Teknik Direktör Hikmet Karaman Kayseri'ye geldi. Kayserispor atkısı ile poz veren Karaman, ilk demecini de verdi

Hikmet Karaman geldi

Ertuğrul Sağlam ile yolunu ayrılan Kayserispor’un teknik direktörlük teklifini kabul eden Hikmet Karaman Kayseri’ye geldi. Kayserispor’un anlaşmaya vardığı teknik direktör Hikmet Karaman Kayseri’ye geldi. Kayserispor atkısı ile poz veren Karaman, "İşimiz kolay değil ama başaracağız" dedi.

İddialı
Kayserispor Başkanı Erol Bedir ve yöneticiler ile görüştükten sonra teklifi kabul eden Hikmet Karaman, Erkilet Havaalanında ayağının tozu ile açıklama yaptı. Hikmet Karaman, sarı kırmızılı takımı bulunduğu konumdan daha iyi noktaya getirmek istediğini ifade ederek, "Kayseri’yi ve Kayserispor’u çok iyi tanıyorum. Başarılı olmak için geldim ve başaracağıma inanıyorum. Bugünden itibaren idmanlara başlayacağız. Kasımpaşa maçı ile ilk sınavımızı vereceğiz. Camiayı yeniden ayağa kaldırmak için, bulunduğumuz noktadan daha iyi konuma geçebilmek için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Destek istedi
Kayserispor’un 12 puanda olduğuna dikkat çeken Hikmet Karaman, "İşimiz kolay olmayacak. Elbette zorlanacağız. Neticesinde başarılı olacağımıza inanıyorum. Kaliteli takımın üzerindeki toprağı attığımız zaman başarılı olacağımızı düşünüyorum. Bunun için camia olarak kenetlenmeliyiz. Kayserispor'a sahip çıkıp destek vermeliyiz" görüşünde bulundu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA