Kayserispor
Giriş Tarihi : 14-04-2019 16:16   Güncelleme : 14-04-2019 18:00

Hikmet Karaman Ankaragücü yenilgisini yorumladı

İstikbal Mobilya Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, yenildikleri Ankaragücü maçı sonrasında neler söyledi

Hikmet Karaman Ankaragücü yenilgisini yorumladı

Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında sahasında MKE Ankaragücü ile karşılaşan ve müsabakanın ikinci yarısında kelesinde gördüğü iki gol sonrasında yenilen İstikbal Mobilya Kayserispor'da moraller bozuk. sarı Kırmızılı takımda yüzler gülmezken teknikr direktör Hikmet Karaman, maç sonrasında açıklama yaptı.

İstikbal Mobilya Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, MKE Ankagücü yenilgisinin ardından, "Oyuncu eksikliklerimiz olmasına rağmen 0-0’ı devam ettirmek zorundaydık” dedi.
Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Hikmet Karaman, "4 stoper ile oynamış olduk. Oyun 0-0 gidiyor gibi gözüküyordu. Deniz ile Artem’in kaptığı bir top var. Deniz kaleye vursa golü biz bulacağız. O topun dönüşünde golü yedik. Topu orada vurdurduk. Şamil’in oyundan çıkması ve sınırlı dar bir kadro sıkıntı oluşturdu. Hücum katkısını artırıp bir şeyler üretmeye çalıştık. 1-0 olduktan sonra bütün düşünceler değişti. İkinci golü komik bir şekilde yedik"
dedi.

Kayserispor'un kalan maçzlarda işin ciddiyetini elden bırakmadan mücadele etmesi gerektiğini ifade eden Karaman, "Bazen takımlar 3 puanı alırsak lig bitti diye düşünüyorlar. Önümüzde daha bir sürü puanlar var. Bunun deplasman telafisini yapmalıyız. Kalan 6 maçtan minimum kayıplar vererek çıkarak hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

KAYSERİSPOR-ANKARAGÜCÜ
MAÇININ FOTOĞRAFLARI
İÇİN
TIKLAYINIZ