26 HAZİRAN 2019 Çarşamba 22:07
Kayserispor
Giriş Tarihi : 16-12-2018 18:33   Güncelleme : 17-12-2018 01:33

Hikmet Karaman Akhisarspor galibiyetini yorumladı

Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, tek golle mağlup ettikleri Akhisarspor maçı sonrasında neler söyledi. İşte Hikmet Karaman'ın açıklaması

Hikmet Karaman Akhisarspor galibiyetini yorumladı

Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, 1-0 kazandıkları Akhisarspor maçı ardından yaptığı açıklamasında, henüz yolun başında olduklarını ve yapmaları gereken çok şey olduğunu söyledi.

"2 maç kazandık"
Maç sonrasında futbolcuları ile sonrasında taraftarı ile 3 puan sevinci yaşayan teknik direktör Hikmet Karaman, basın açıklamasında “Zor bir maçtı. Rakibimize saygı duyduk. Kazandığımız iki maç bize motivasyon, yönetime şehrimize birlik ve beraberlik sağlayacak bir adım. O kadar yapmamız gereken işler var ki. Şehir olarak birlikte hareket etmemiz gerekir. Futbol takımlarının ekonomik anlamda yaşadığı bir çok kriz oyunculara vuruyor. Teknik adamlara vuruyor. Sağlıklı bir takım ortaya çıkmıyor. İki maç kazandık diye ne teknik adam olarak göklerdeyim kaybetseydik ne de dipteydik" dedi.

"Cephe çoğalmış"
Hikmet Karaman, "Futbolun dışında kalarak içeriği inceleme, önemli teknik adamları izleyerek gelişimimi devam ettirmeye çalıştım. Bu gün buraya geldim. Sevgi ve ilgi alaka mükemmel. Yapmamız olan o kadar çok iş var. Şehrimizin birinci derecede birleşmeye ihtiyacımız var. Buraya üçüncü gelişim ve şehir ile insanlar gelişmiş cepheler çoğalmış. Kayserispor lige renk veren bir takım. Bunu daha çok renklendirip futbolda söz sahibi olmak istiyoruz. Bizim bu takımı geliştirmemiz gerekiyor. İniş çıkış yaşamadan futbolda söz sahibi olma adına birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Hata yapacağız olabilir ama önemli olan ders çıkarmak ve doğruyu bulabilmek. Biz de çok çalışacağız” açıklamasında bulundu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA