Gündem
Giriş Tarihi : 21-02-2021 12:24   Güncelleme : 21-02-2021 12:24

Heyecan Doruktayken, Ramo Dizisine Bir İsmin Daha Geldiği Öğrenildi!

Show TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören dizide heyecan giderek artıyor.

Heyecan Doruktayken, Ramo Dizisine Bir İsmin Daha Geldiği Öğrenildi!

Show TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören dizide heyecan giderek artıyor. Her hafta izleyiciyi etkileyecek sahnelere imza atan Ramo dizisi kadrosuna yeni oyuncular eklenmeye devam ediyor. Şerif karakterini canlandırmak için Emre Kınay geçtiğimiz hafta diziye dâhil oldu. Ramo dizisine iki ismin daha dâhil olacağı açıklandı. İki isimden biri daha önce duyurulmuştu. Bu kez gözler kadroya dâhil olacak diğer isme çevrildi.

Ramo Dizisinde Geçen Hafta Neler Yaşandı!

Ramo dizisinin başrolünde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç yer alıyor. Geçtiğimiz hafta rehin alınan Sibel'i arayan Ramo'nun karşısına başka bir patron çıkıyor ve olaylar başka bir boyuta taşınıyor. Şerif Sibel'i kendilerinin öldürdüğünü iddea etti ve Sibel'i Ali koyan Mazhar'a tepki gösterdi. Ayrıca Ramo'ya herşeyi anlatarak onu denemek istediklerini söyleyerek Ramo'yu Mazhar'a yem etti.

Sibel'e Ne Olacak? Ramo Sibel'i Kurtarabilecek Mi?

Sibel'i kurtarmak için Mazhar'a silah tutan Ramo'yu bu bölümde neler bekliyor merak ediliyor. Herşey bu kadar karışık iken diziye yeni oyuncular eklenmeye devam ediyor. Cemil karakterini canlandırmak için Burak Demir Ramo dizisinde yer alacak. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre Ramo dizisine yeni bir oyuncu daha dâhil edilecek.

Bu isimin Yıldırım karakterini canlandıracak olan Atilla Olgaç olduğu öğrenildi. Fakat Atilla Olgaç çok uzun süre dizide yer almayacak. Konuk oyuncu olarak diziye dahil edildiği öğrenildi. Beklenen tanıtım fragmanı da yayınlandı. Ramo dizisinde heyecan doruklara ulaştı.

Ramo'nun iddialı sözleri izleyiciyi oldukça meraklandırmaya yetti. Yeni bölümde Mazhar ve Serif'e neler olacak? Ramo Sibel'i geri alabilmek için nasıl bir yol izleyecek merak ediliyor.