Gündem
Giriş Tarihi : 19-02-2021 12:00   Güncelleme : 19-02-2021 12:00

Herkes Gıcık Oluyordu, Gidiyor! Yasak Elma Dizisinden Bir Oyuncu Ayrılıyor!

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren büyük entrika dolu sahnelere imza atan Yasak Elma dizisi izleyiciyi heyecana sokmaya ve şaşırtmaya devam ediyor.

Herkes Gıcık Oluyordu, Gidiyor! Yasak Elma Dizisinden Bir Oyuncu Ayrılıyor!

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren büyük entrika dolu sahnelere imza atan Yasak Elma dizisi izleyiciyi heyecana sokmaya ve şaşırtmaya devam ediyor. Entrika dolu sahneler için oyuncu akışının da çok olması gereken dizi de yeni oyuncular yer almaya devam ediyor.

Yeni gelen oyuncu ise diziden ayrılacak başka bir isim demek oluyor. 85. bölümde Halit Argun’un ölmesiyle birlikte dizi akışı tamamen değişti. 4. sezonu devam eden dizide çok fazla oyuncu değişikliği yaşandı.

Yasak Elma Dizisinden Ayrılacak İsim Belli Oldu!

96. bölümü ile ekranlara gelen dizide yaşananlar izleyiciyi bir hayli şaşırttı. Yeni bölümde Ender ve Şahika neler yapacak merakla bekleniyor. Son bölümde Hasan Ali Kuyucu ile evlenen Şahika sadece hisseleri almak ile yetinecek mi? Şahika'nın hisse sahibi olması ile çok büyük değişikler olacağı şimdiden konuşulmaya başladı.

Mert karakterine can veren Can Nergis karakterinin dizide ki rolünün bittiği iddia ediliyor. Kerim karakteri ile birlikte dizide mart ayında yer almaya başlayan Mert, oynadığı oyun ile Kerim'in cezaevine girmesine neden oldu.

Zehra'yı kendine aşık ederek evlenen Mert, sonunda Zehra'nın elinden hisseleri almayı başardı. Dizi hayranları Zehra'nın sağlığından yakınken, Mert'in ise diziden ayrılmasını istemeye başladı. Yasak Elma sevenlerini sevindirecek haber geldi. Mert süresi doldu ve diziden kısa süre içerisinde ayrılacak.