Medya
Giriş Tarihi : 10-01-2021 20:21   Güncelleme : 10-01-2021 20:21

Hercai oyuncuları yaşları ve isimleri kim? Hercai dizisi nerede çekiliyor? Hercai dizisi Kars Mardin'in neresinde hangi konakta çekildi?

Hercai oyuncuları yaşları ve isimleri kim? Hercai dizisi nerede çekiliyor? Hercai dizisi Kars Mardin'in neresinde hangi konakta çekildi?

Kayseritempo.org - Hercai oyuncuları yaşları ve isimleri kim? Hercai dizisi nerede çekiliyor? Hercai dizisi Kars Mardin'in neresinde hangi konakta çekildi? Aşk ve intikam dolu sahneleriyle dikkat çeken Hercai, büyük ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Sevenleri tarafından reytinglerde ilk sıralara taşınırken, çekim yerinin neresi olduğu merak edilerek araştırılıyor. Hercai dizisinin konusu ve ne zaman bitecek gibi sorularda izleyiciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. İşte detaylar...

ATV'in sevilen dizisi Hercai, Pazar akşamları sevenleriyle buluşuyor. Her hafta gözleri üzerine toplerken, reyting sıralamalarını etkilemeye devam ediyor. Mia yapım imzalı, 15 Mart 2019 tarihinden itibaren atv'de yayımlanmaya başlayan, yönetmen koltuğuna Barış Yöş'ün oturduğu, senaryosunu Eda Tezcan'ın kaleme almıştır. Yakışıklı ve güzel oyuncuların yer aldığı dizide çekim yerlerinin neresi olduğu merak ediliyor.

Hercai oyuncuları kimler var?

Hercai dizisinin başrollerini Akın Akınözü ve Ebru Şahin paylaşıyor. Bu iki ismin yanı sıra Hercai dizisinin dikkat çeken oyuncuları arasında; Ayda Aksel, Macit Sonkan, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, Servet Pandur, İnci Şen, Eda Başlamışlı gibi isimler alıyor.

Hercai Konusu Ne?

Azize Aslanbey, Nasuh Sadoğlu'na duyduğu intikam ateşi alevlenirken, büyük hırslar doğrultusunda torunu Miran'ı sürekli dolduruşa getiriyor. Miran ise Şadoğlu torunu Reyyan'ı kullanarak babaannesini memnun etmek isterken, beklemediği bir aşkın içine düşüyor. Dizi intikam ve aşk üzerine kurulu olması izleyiciler tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Hercai dizisi nerede çekiliyor?

Hercai dizisi Mardin Midyat’a yolu düşenlerin yakından tanıyacağı Mardin Midyat Sıla Konağında çekilirken, birçok kişi bu dev yapıyı Midyat Konukevi müzesi olarak da bilmektedir.Mardin’in Midyat ilçesinde çekimleri devam eden Hercai dizisi sadece senaryosu ve oyuncuları ile değil Midyat’ın tarihi ve kültürel dokusu ile izleyiciyi büyülemeye devam ediyor.