Medya
Giriş Tarihi : 14-02-2021 21:25   Güncelleme : 14-02-2021 21:25

Hercai Gül Neden Yok? Hercai Gül Ebrar Demirbilek diziden neden ayrıldı? Hercai Gül dizide öldü mü?

Hercai Gül Neden Yok? Hercai Gül Ebrar Demirbilek diziden neden ayrıldı? Hercai Gül dizide öldü mü?

Kayseritempo.org - Hercai Gül Neden Yok? Hercai Gül Ebrar Demirbilek diziden neden ayrıldı? Hercai Gül dizide öldü mü? Ebru Türkiye'nin en sevilen çocuk oyuncusu, Ebrar Demirbilek'in 50 bölümlük dizisinden kesintisiz ayrılmaya karar verdi. Pazar akşamları ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve reytinglerinde belli bir yükseliş yaşayarak rahatlayan Mia Yapım'ın sevilen dizisi Hercai'de önemli bir ayrılık yaşanacak. Gül şubat ayında Hercai dizisinde ölecek ve Ebrar Demirbilek diziden ayrılacak. Ebrar Demirbilek'in ailesi İstanbul'da çekilecek ve daha çok para kazanacak ve daha çok öne çıkacak başka bir dizi ile anlaşmış olabilir ama bunu şimdilik ne biz ne de kimse bilmeyecek. Ebrar Demirbilek'in Hercai'den ayrılma talebi de yapımcı tarafından memnuniyetle karşılandı.

Sevilen ATV dizilerinden Hercai'de 50 bölümde Gül karakterini canlandıran çocuk oyuncu Ebrar Demirbilek, diziden beklenmedik bir şekilde ayrıldı. Dizinin hayranları bu duruma çok üzüldü ve nedenini merak etmeye başladı. Oyuncumuzun diziden ayrılma sebebi okulunun bozulmasıdır. Halen Mardin'de çekimleri devam eden dizide Gül karakterini canlandıran oyuncumuz, yaptığı açıklamada okulunun bozulduğunu ve bu nedenle diziden ayrılmak zorunda kaldığını söyledi.

Ebrar Demirbilek Hercai'den neden ayrıldı?


Ebrar Demirbilek, çekimleri Mardin'de devam eden Hercai dizisinde 3 sezondur çekim yapıyor. İlkokul 3. sınıf öğrencisi olan Ebrar Demirbilek, Hercai dizisine başladığında birinci sınıf öğrencisiydi. Dizinin Mardin'de çekilmesi de Ebrar Demirbilek'in eğitim hayatını olumsuz etkiledi. Bir yandan canlı derslere katılan ve özel dersler alan Ebrar Demirbilek, diğer yandan kaldığı otelden sete giderek saatlerce çekim yapmak için sırasını bekledi.

 
Bu durum karşısında Ebrar Demirbilek'in ailesi de çok sefil durumda; Bu nedenle Ebrar Demirbilek yapımcıya Hercai dizisinden ayrılmak istediğini bildirdi. Ebrar Demirbilek, Hercai'den sonra İstanbul dışında çekilecek diziden teklifleri kabul etmeyecek. Ebrar Demirbilek, Hercai'den sonra İstanbul'da çekilecek yeni bir diziye geçecek. Aile, Ebrar'ın Mardin'den çok İstanbul'da kendi evinde olmasını daha uygun buldu.