Medya
Giriş Tarihi : 10-01-2021 21:29   Güncelleme : 10-01-2021 21:29

Hercai Dilşah Kimdir, Gerçek Adı Ne? Hercai dizisi Dilşah Ana karakteri kim oynuyor, Aysun Metiner Oynadığı Diziler Eşi Kim?

Hercai Dilşah Kimdir, Gerçek Adı Ne? Hercai dizisi Dilşah Ana karakteri kim oynuyor, Aysun Metiner Oynadığı Diziler Eşi Kim?

Kayseritempo.org - Hercai Dilşah Kimdir, Gerçek Adı Ne? Hercai dizisi Dilşah Ana karakteri kim oynuyor, Aysun Metiner Oynadığı Diziler Eşi Kim? ATV'nin sevilen dizilerinden Hercai, 2021 yılına girilmesinin ardından ekranlara verdiği kısa aranın ardından yeniden Pazar akşamlarına dönüş yaptı. Başarılı dizi yeni yıla güçlü oyunu kadrosunu koruyarak girerken, diziye yeni katılan Dilşah'ı ise kimin oynayacağı belli oldu. Pazar akşamlarının en fazla izlenen dizilerinden olan Hercai'nin başarısının en önemli nedenlerinden birisi olan oyuncu kadrosu 2021 yılı içinde devam ediyor.

Dizinin güçlü oyuncu kadrosuna, yeni yılla birlikte yeni bir isim daha dahil oluyor. Miran'ın annesi Dilşah Ana olarak diziye dahil olacak olan ismin kim olacağı da belli oldu. 2020 Yılının kapanıp 2021 yılına geçilmesi nedeniyle bir süre ekranlardan ayrı kalan dizinin güçlenen oyuncu kadrosuna Miran'ın annesi Dilşah Ana olarak Aysun Metiner dahil oluyor.

Ayse Metiner - Dilşah Ana Kimdir ?


1972 Yılında İstanbul'da doğan Aysu Metiner, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olarak oyunculuğa başladı. Kariyerinde Şaşıfelek Çıkmazı, Kurtlar Sofrası, Yeni Hayat, Benimle Evlenir misin, Örümcek, Nasıl Evde Kaldım, Sıdıka, Asmalı Konak gibi televizyon dizileri bulunduran güzel oyuncu Sharp adında bir İngiliz filminde de görev aldı.

Aysu Metiner, özel hayatından çok oyunculuk başarısıyla kendinden söz ettirmeyi başardı. Şimdilerde ise Atv'nin sevilen dizisi Hercai'de Miran'ın annesi Dilşah Ana olarak diziye girecek ve rol alacak.