Medya
Giriş Tarihi : 21-02-2021 20:15   Güncelleme : 21-02-2021 20:16

Hercai Azize Ölecek Mi? Herzai Azize Ayda Aksel diziden ayrılıyor mu? Hercai Azize’ye Ne Olacak?

Hercai Azize Ölecek Mi? Herzai Azize Ayda Aksel diziden ayrılıyor mu? Hercai Azize’ye Ne Olacak?

Kayseritempo.org - Hercai Azize Ölecek Mi? Herzai Azize Aslanbey Ayda Aksel diziden ayrılıyor mu? Hercai Azize’ye Ne Olacak? Atv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Hercai dizisinde nefesler tutuluyor. Sevilen dizi her pazar günü bütün dizi severleri Atv ekranlarına toplamayı başarıyor. Adeta entrika ve olayların bitmediği Hercai’de şimdi de izleyenler bu soruları çok merak etmekte ve araştırmakta. Peki bu doğru mu Hercai dizisinin Azize ‘si Öldü mü gibi soruları araştırdık.

Azize herkese kan kusturmaya devam ederken, konakta daha neler olacak? Azize bütün gerçekleri öğrenen Miran onu affedecek mi? Hazar öğrendiklerinden sonra büyük bir şok yaşayacaktır. Miran olup biten olaylar sonrası adeta şaşkına dönmüştür ama yinede babasına yardım etmek istemektedir. Miran, Reyyan’a oldukça tepkilidir bunun sebebi kendisinin bilip ona söylememesidir. Miran Reyyan’ın bu olup bitenleri başından beri kendisine anlatılması gerektiğini düşünmektedir. Cihan ailesini alıp Mardin’i terk etmek istedi buna herkesin tepkisi ne olacak? İşlerin iyice karıştığı konakta bu akşam yayınlanacak bölümle bütün dizi severler sorularına cevap bulabilecek.

Hercai Azize Ölecek Mi? 

Entrikasız geçen bir tek bölümü bile olmayan Hercai’ de herkes nefeslerini tuttu ve bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüme gözlerini dikti. Hercai bu akşam 21 şubat pazar saat 20:00 Atv kanalında ekranlara gelecek. Hercai Azize Ölecek mi? diye arayan izleyiciler aslında böyle birşey olmadığını öğrenecekler. Çünkü Azize ölmedi ve yaşıyor adeta herkese kan kusturan karakter dizide kaldığı yerden devam edecek. Hercai Azize Ölmedi yaşıyor.