Medya
Giriş Tarihi : 22-02-2021 00:09   Güncelleme : 22-02-2021 00:09

Hercai 61. bölüm fragmanı izle Atv Youtube Hercai dizisi yeni bölüm tanıtım dizi final mi oluyor? Hercai 60. Son Bölüm Full İzle!

Hercai 61. bölüm fragmanı izle Atv Youtube Hercai dizisi yeni bölüm tanıtım dizi final mi oluyor? Hercai 60. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Hercai 61. bölüm fragmanı izle Atv Youtube Hercai dizisi yeni bölüm tanıtım dizi final mi oluyor? Hercai 60. Son Bölüm Tek Parça HD Full İzle! Hercai 28 Şubat gelecek hafta 61 bölüm fragman yayınlandı mı? Reyyan ve Miran'ın öfkesi biter ve aşkları eskisinden daha güçlü devam eder. Öyle ki Miran, Reyyan'ın isteği üzerine Azize'ye bir şans vermeye karar verir. Ancak onun adına bir talebi olacak. Öte yandan çiftlikte duyulan silah sesleri Hazar ve Nasuh'un çiftliğe koşmasına neden oluyor. Önünde gördüğü manzara Hazar'ı şok edecek. Yaren'in haberi, Füsun'un onu öldürmesine engel olur.

Dilşah, Azra'yı kaybetme korkusuyla aynı anda fırlatıyor. Bu twitter, Reyyan ve Miran'ın hayatındaki her şeyden daha önemli bir durumu gözler önüne seriyor. Füsun ve Dilşah'ın hesaplaşmasında neler olacak? Hazar, Azize'nin oğlu olduğunu Füsun'dan öğrenince şok olur. Miran babasına civciv verir ama olanlardan daha kafası karışır. Öte yandan bu sırrı bilen ve ona söylemeyen Reyyan'a duyarlıdır. Reyyan, Miran'ın onu anlayamamasına kızıyor.

Hercai 60. Son Bölüm Full İzle!

Azat ve Gönül'ün her geçen gün muhalefeti ile Cihan, Yaren'in isteği üzerine ailesini alıp Mardin'den ayrılmaya karar verir. Füsun öğrenince gerçekle harekete geçer ama onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Hercai 61. bölüm fragmanı izle

Miran ve Reyyan birbirlerinin isteklerine tahammül edemezken hem Hazar hem de Azize'ye üzülen Nasuh için çözüm akla geliyor. Ancak bu, işleri anlaşılmaz hale getirecektir. Hercai 61. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Bu akşam ekrana gelecek dizinin 60. bölümünün ardından yeni bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor.