Medya
Giriş Tarihi : 17-01-2021 23:49   Güncelleme : 17-01-2021 23:49

Hercai 56. bölüm fragmanı İzle Atv Youtube Hercai dizisi yeni bölüm tanıtım Harun ayrılıyor mu? Hercai 55. Son Bölüm Full İzle!

Hercai 56. bölüm fragmanı İzle Atv Youtube Hercai dizisi yeni bölüm tanıtım Harun ayrılıyor mu? Hercai 55. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Hercai 56. bölüm fragmanı İzle Atv Youtube Hercai dizisi yeni bölüm tanıtım Harun ayrılıyor mu? Hercai 55. Son Bölüm Full İzle! Hercai 56.Bölüm 24 Ocak Pazar ekranlarda yerini alacak. ATV'nin sevilen dizisi Hercai son bölümüyle ekrana geldi.Hercai son fragmanı yayınlandı mı gibi soruların cevabını haberimizden ulaşabilirsiniz. Hercai 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümlerinde Reyyan ve Miran'ın etrafında gelişen iç içe yaşamlar aşkı anlatılıyor. Kamu ajansı ekibi olarak dizinin etkinliklerini ve tanıtımlarını sizlerle paylaşırken Atv'nin üçüncü sezonu izleyicilerin karşısına çıkıyor. Hikayenin anlatıldığı coğrafya ile dizi severlerin beğenisini de çekiyor. Akın Akınözü ve Ebru Şahin, Hercai'de başrolleri paylaşıyor. Son bölümde ne olduğunu merak edenler, sorularının cevaplarını haberimizde bulacaklar. Hercai 56. yeni bölüm fragmanı son bölümden sonra ekrana gelecek.

Hercai 55. yeni bölümü 17 Ocak Pazar akşamı ekrana geldi. Yeni bölümde Füsun'u şok eden haberler ekranlara gelecek. Miraz, Azize'den hesap ister. Hercai 56. yeni bölümü önümüzdeki hafta 24 Ocak Pazar akşamı yayınlanacak. Dizi severler, Hercai'nin yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını araştırıyor. Peki Hercai 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? Peki son bölümde ne oldu? Fragmanı izle! Dilşah, Şadoğlu konağına güvenle geldiğinde herkes şok oluyor. Miran, annesinin hayatta olduğunu öğrenince şok oldu.

Hercai 56. bölüm fragmanı İzle

Azize'den annesini, çocukluğunu ve tüm geçmişini hesaba katmasını istemeye kararlıdır. Azize pişman olup kendini cezalandırmaya çalışır ve beklenmedik bir hamle yapar. Travmasının etkisiyle kafası karışan Dilşah'ın gelişi, Zehra'yı çok zor durumda bıraktı. Miran'a tüm gücüyle destek olmaya çalışırken Reyyan da Azize'ye bir teklifte bulunur. Azize'nin düşüşüne karşı iyi bir ruh hali içinde olan Füsun, aldığı haberle şok olur.

Hercai 55. Son Bölüm Full İzle!

Hazar, Dilşah'ı yüzünde görünce şok geçiriyor. Onu köye götürür ama Zehra Dilşah'a büyük bir yalan söyler ve oradan gitmesini sağlar. Hazar gelirken Dilşah'ın peşine düşen Füsun, geldiğinde birden ortadan kayboldu ve Cihan'dan öğrendikleriyle elini güçlendirdiğini düşündü. Ancak Fırat'ın hazırladığı büyük sürpriz karşısında şok olacaktır. Bu sırada Miran, Cihan ile ilgili gerçekleri açıkladığında Şadoğlu konağında işler karışır. Miran kendisine söylediği büyük yalanla Azize'nin önünde nefes alırken Hazar'daki Şadoğlu konağına geri döner. Bu dönüşle artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.