Medya
Giriş Tarihi : 10-01-2021 23:59   Güncelleme : 10-01-2021 23:59

Hercai 55. Bölüm Fragmanı İzle ATV Youtube Yeni Bölüm Tanıtım Fragmanı final mi oluyor, bitti mi? Hercai 54. Son Bölüm Full İzle!

Azize'nin oğlundan aldığı parayı geri vermek için tek bir dileği vardır. Öncelikle Dilşah. Her hafta farklı bir heyecana sürükleyen dizi bu hafta da izleyicileri ekrana kilitleyecek. Hercai 55.Bölümde neler olacak? Hercai 55. Bölümüyle 17 Ocak Pazar saat 20.00 de.

Hercai 55. Bölüm Fragmanı İzle ATV Youtube Yeni Bölüm Tanıtım Fragmanı final mi oluyor, bitti mi? Hercai 54. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Hercai 55. Bölüm Fragmanı İzle ATV Youtube Yeni Bölüm Tanıtım Fragmanı final mi oluyor, bitti mi? Hercai 54. Bölüm Son Full İzle! Hercai final mi yapıyor? Yeni bölümde çok sayıda etkinlik olacağını söyleyebiliriz. Hazar Şadoğlu, Dilşah'ın yaşadığını öğrendikten sonra şok olduğunu fark eder ve Dilşah, Hazar'ın kendisini terk ettiği için kendisine gelmediğini söyleyerek her şeyi karıştırır. Bu durumda işler Azize için karmaşık bir hal alacaktır. Öte yandan Miran'ın bu zamana kadar başka bir bölgede öldüğünü düşünen Dilşah, gerçeği öğrendikten sonra öldüğünü düşündüğü için Hazar'ın başka biriyle evli olduğunu duyunca intihara teşebbüs edecek. Bunun olmayacağını size söyleyebiliriz. Yani Dilşah bir süre dizide olacak.

Bugüne kadar bu kadar yalanla gelen Azize için çöküş dönemi başladı. Dilşah artık Azize'nin hikayesini bulmak ve ona karşı olmak için elinden geleni yapacaktır. Miran'ın gözaltına alınması Şadoğulları üzerinde şok etkisi yarattı. Reyyan, kaybolan bebeğinin üzüntüsüyle sarsılırken, Miran'dan haber alamamaktan da endişe duyuyor. Miran içine düştüğü durumdan kurtulmaya çalışır. Bu arada hiç beklemediği biri ona yardım eder. Gizli düşmanını merak eden ve Reyyan'ı korumak için önlem almak isteyen Miran, onu takip ediyor, tahminleri onu Azize Aslanbey'e geri götürüyor. Ancak bu sefer yaşama sebebi başkasıdır.

Hercai 55. Bölüm Fragmanı İzle

Hercai'nin 54. bölümünü izleyin ve Azize'nin bu durumları düzeltmek için yeni bir girişimde bulunacağı ve kendini Hazar'a affedeceği Reyhan'dan özür dileyin. Yeni bölümde Azize baş başa kalacak. Sonrasında Azize Hazar Şadoğlu kendisini affetmesini isterken bu konuya olumlu bir cevap gelmeyecektir.

Hercai final mi oluyor, bitti mi?

Yeni bölümlerde şimdi Miran ile annesinin tekrar buluştuğu sahneleri paylaşacağız. Ancak bunun 54. bölümün sonuna denk gelmesi seyirciyi heyecanlandırmaya yetti.

Hercai 54. Son Bölüm Full İzle!

Kısacası Hercai dizisi, Hercai'nin 54. bölümünde olduğu gibi bundan sonra da küllerinden yükselecek. Yani Hercai dizisi on kat daha heyecanlı olacaksa Miran şimdi Cihan ile yüzleşecek ve "Ben Dilşah'ın oğluyum" demenin yolunu bulacak ve Cihan Şadoğlu da konağından çıkmak zorunda kalacak.