Gündem
Giriş Tarihi : 31-07-2020 11:22   Güncelleme : 31-07-2020 11:22

Hem çalışanlarını hem vatandaşı sevindirdi

Kayseri Melikgazi Belediyesi, sosyal belediyecilik örneği göstererek çalışanlarına bayram öncesi avanslarını yatırdı. Ayrıca sosyal destek kartı verdi.

Hem çalışanlarını hem vatandaşı sevindirdi

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi İştiraki Melikgazi Tim A.Ş. çalışanlarına bayram öncesi destek olmak istediklerini söyleyerek, "Melikgazi’mize en iyi şekilde hizmet etmeye, ilçemiz için proje üretmeye ve İşçiye hakkını alın teri kurumadan veriniz düsturuyla tüm çalışanlarımıza destek olmaya devam ediyoruz. Değerli çalışma arkadaşlarıma belediyemiz için yaptıkları fedakâr çalışmalardan dolayı teşekkür ederim. Kendilerinin ve ailelerinin Kurban Bayramı’nı tebrik ederim. Bayram öncesi masraflarına katkı amacıyla maaşlarına mahsuben maaşlarının yarısı avans olarak hesaplarına önceden yatırıldı. Buna ilave olarak 1.150 belediye personelimize gıda çeki de bayram hediyesi olarak verildi" dedi.

Başkan Palancıoğlu, "Ayrıca belediyemizden yardım alan 1.940 aileye de iaşe verdik. Her zaman vatandaşlarımızın yanında ve onlara destek olmaya devam edeceğiz. Örnek ve referans belediye çalışmalarında emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ediyorum" açıklamasında bulundu.