Medya
Giriş Tarihi : 12-01-2021 21:45   Güncelleme : 12-01-2021 21:45

Hekimoğlu ne zaman final yapacak, ne zaman bitiyor, kaç bölüm devam edecek? Hekimoğlu oyuncu kadrosu kimler var?

Hekimoğlu ne zaman final yapacak, ne zaman bitiyor, kaç bölüm devam edecek? Hekimoğlu oyuncu kadrosu kimler var?

Kayseritempo.org - Hekimoğlu ne zaman final yapacak, ne zaman bitiyor, kaç bölüm devam edecek? Hekimoğlu oyuncu kadrosu kimler var? Hekimoğlu oyuncuları gerçek isimleri ne? Kanal D ekranlarında her Salı izleyicilerin karşısına çıkan Hekimoğlu’nun final tarihi belli olurken, Dizinin izleyicileri, ne zaman final yapacak, ne zaman bitiyor, kaç bölüm devam edecek? Sorularının cevaplarını aramaya başladı. 1 Eylül 2020'de ikinci sezonu ile başlayan Hekimoğlu dizisinin bu sezon boyunca ekranlarda kalması beklenirken, öğrenilecek doğru reytingler rakamlarına göre sezon finali yoksa final mi yapacağı belli olacak.


İlk yayınlandığı hafta beklentilerin üzerinde reytingler alan Hekimoğlu dizisinin sonraki sonraki haftalarda reytingleri biraz düşse de bu sezon hem mucize doktor dizisi hem de Hekimoğlu gibi doktor ve hastane dizilerin oldukça revaçta olduğunu düşünülürse Hekimoğlu dizisinin de sezon devam edeceği öngörülebilir. Kanal D’nin ilk bölümüyle gündem olan yeni dizisi Hekimoğlu, Timuçin Esen’in canlandırdığı başrol karakteri Ateş Hekimoğlu ile birlikte da fark yarattı. Ateş Hekimoğlu oldukça farklı bir doktoru ve sıra dışı bir insana, Hekimoğlu dizisinin almış olduğu reytingler 5 Toplam oranını açtığı ve 6 oranına yakın toplam reyting ile Kanal d’nin yüzünü güldürdü.

Hekimoğlu dizisinin oyuncuları


Hekimoğlu her hafta bir veya iki konuk oyuncu, hasta veya yakını rolü ile diziye dahil oluyor. Bu kadar çok yüz görmek, aşırı sosyal Türk toplumunu sıkıyor. Hekimoğlu dizisinin oyuncu kadrosunda Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Aytaç Şaşmaz, Kaan Yıldırım ve Damla Colbay yer alıyor ve başroller; yan rol yoktur.

Hekimoğlu dizisinin oyuncu kadrosu kaç kişi?


Hekimoğlu dizisinin orijinali 8 sezon ve 177 bölüm yayınlandı. Hekimoğlu dizisinde işler yolunda giderse en az 6 sezon ve 180 bölüm ekranlarda kalabileceği ön görülüyor. Ayrıca Hekimoğlu gibi medikal dizilerde normal senaristlerin eli kolu bağlı olur. Hem iyi doktor hemde iyi senarist bulup bu iki mesleği iyi harmanlamak gerektiği için bunu yapmak oldukça zordur.

Hekimoğlu dizisi ne zaman final yapacak?


Hekimoğlu dizisinin 1-sezon süreceği sezon sonuna doğru reytinglerinin büyük ihtimalle düşmeye başlayacağı bu nedenle 2021 yılında Mayıs ayında final yaparak ekrana veda edeceği tahmin ediliyor.