Medya
Giriş Tarihi : 12-01-2021 22:17   Güncelleme : 12-01-2021 22:17

Hekimoğlu İpek kimdir, gerçek adı ne? Hekimoğlu İpek Tekin Özkan Saban kim, boy, yaş, oynadığı diziler nedir?

Hekimoğlu İpek kimdir, gerçek adı ne? Hekimoğlu İpek Tekin Özkan Saban kim, boy, yaş, oynadığı diziler nedir?

Kayseritempo.org - Hekimoğlu İpek kimdir, gerçek adı ne? Hekimoğlu İpek Tekin Özkan Saban kim, boy, yaş, oynadığı diziler nedir? Doktor dizileri arasında yer alan Hekimoğlu, büyük ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Sevilen karakterlerin yer aldığı dizi, konusundan oyuncularına kadar merak ediliyor. Bunlar arasında yer alan İpek Tekin karakteriyle Ebru Özkan Saban'ın kim olduğu araştırılıyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu, Salı akşamları sevenleriyle buluşuyor. Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Damla Colbay, Aytaç Şaşmaz, Okan Yalabık ve Kaan Yıldırım yer almaktadır. Dizisinin konusu bir grup doktorun hayatını kaleme almaktadır. Hem konusuyla hem de oyuncularıyla dikkat çeken dizi, büyük ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Başrol karakterlerinden İpek Tekin'in gerçek hayatta kim olduğunu merak eden izleyiciler araştırma yapmaya devam ediyor.

Hekimoğlu dizisindeki İpek Tekin kimdir?


Orhan ve Hekimoğlu’nun okuldan arkadaşı. Yalnız, güçlü bir kadın. Tıp fakültesinin dekanı ve hastane yöneticisi olan İpek, Endokrinoloji uzmanıdır. Duygusal ve sosyal becerileri kuvvetli, hayatını hastalara ve hastaneye adayarak yaşamına devam etmektedir.

Hekimoğlu Ebru Özkan Saban kimdir?


18 Kasım 1978 yılında Ankara'da dünyaya gözlerini açtı. Aslen Ankaralı olan güzel oyuncu, yer aldığı projelerde gösterdiği çabası ve performansı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirdikten sonra oyunculuk kariyerine başlamıştır. İlk profesyonel proje deneyimini Kabuslar Evi yapımdan gerçekleştiren Özkan, büyük başarılara imza atmıştır.

Ebru Özkan Saban'ın daha önce oynadığı diziler


Gözyaşı Çetesi (Deniz)
Hanımın Çiftliği (Halide)
Hayatımın Rolü (Ela)
Not Defteri
Paramparça (Dilara)
Şahin Tepesi (Melek Özden)