Medya
Giriş Tarihi : 16-02-2021 21:02   Güncelleme : 16-02-2021 21:04

Hekimoğlu Cüce Oyuncu Kim? Şeyma Gökşen Kimdir?

Hekimoğlu Cüce Oyuncu Kim? Şeyma Gökşen Kimdir?

Kayseritempo.org - Hekimoğlu Dizisindeki Cüce Oyuncu Kim? Şeyma Gökşenli Kimdir? Şeyma Gökşenli Kaç Yaşında? Şeyma Gökşenli Boyu Kaç? Cüce Oyuncu Şeyma Gökşenli Nerelidir? Şeyma Gökşenli Hangi Film ve Dizilerde Oynamıştır? Ekranların en çok izlenen olay dizilerinden biri olan Hekimoğlu sosyal konulara değinmeye devam ediyor. Seyirci ve izleyenler tarafından büyük takdir toplayan dizi, son bölümde adete seyircilere çok güzel anlar yaşattı.

Dizide sürekli sosyal konulara değinerek sosyal sorumluluk bilinci oluşturma hedefleniyor. Hekimoğlu Son bölümde Cüceliğe değinmesiyle sosyal medya platformlarında büyük ilgi topladı. Özellikle oyunculuğuyla büyük ilgi toplayan oyuncu Şeyma Gökçe herkes tarafından çok beğenildi.

Şeyma Gökçe Kimdir?


Şeyma Gökçe 1993 yılında Osmaniye’nin Kadir’li ilçesinde doğmuştur. Şeyma Gökçe Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma bölümünü kazanmıştır. Fakat Şeyma Gökçe bu bölümden nazaren Güzel sanatlar ve Konservatuar okumayı çok istemiştir. Şeyma Gökçe’nin bir ablası ve bir erkek kardeşi bulunmakta. Şeyma Gökşenli uzun yıllar boyunca engellilerinde yetenekleri olduğunu herkese kanıtlamak istemiş ve bu doğrultuda kendisini geliştirmiştir. Bize Hekimoğlu dizisiyle göstermiş oldu ki gerçekten engellilerin de yeteneklerinin değerlendirilmesi gerekiyor. Şeyma Gökşenli daha önce Deliha filmindede rol almıştır. Öyle görünüyor ki başarılı oyuncu daha bir çok yapımda yer alacak gibi.