Medya
Giriş Tarihi : 13-01-2021 00:28   Güncelleme : 13-01-2021 00:28

Hekimoğlu 33. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D Youtube Yeni Bölüm Tanıtım Neler Oluyor? Hekimoğlu 32. Son Bölüm Full İzle!

Hekimoğlu 33. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D Youtube Yeni Bölüm Tanıtım Neler Oluyor? Hekimoğlu 32. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Hekimoğlu 33. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D Youtube Yeni Bölüm Tanıtım Neler Oluyor? Hekimoğlu 32. Son Bölüm Full İzle! Bacak ağrıları yeniden başlayan Hekimoğlu, otistik bir hastayla mücadele ederken onunla ilgilenir. Şaşırtıcı bir şekilde, Hekimoğlu otizmli bir çocukla ilişki kurabilecek tek kişi olacak. İpek ve Orhan'ın Hekimoğlu'ndan sakladığı sırlar Zeynep tarafından öğrenilir. Zeynep onlara gerçeği söylemeleri için baskı yaparken, İpek Hekimoğlu'nun kendisi yüzünden depresyonda olduğunu düşünüyor. Hekimoğlu, davayı çözmeye çalışırken beladan uzak durmuyor. Poliklinikte görüştüğü Mahir, Hekimoğlu'nun endişelenmesine neden olacak. Hekimoğlu 32. bölümüyle 12 Ocak Salı günü ekranlara gelirken dizinin 33. bölüm fragmanı merak konusu oldu.

Hekimoğlu bastonla yürümeye devam edecek mi? İpek, gerçekleri Hekimoğlu'na açıklayacak mı? Hekimoğlu ile Mahir arasındaki inat nereye gidecek? Hekimoğlu boş durmuyor. Saldırının ardından toparlanan ve eski günlerine dönen Doktor Ateş Hekimoğlu, yeni vakalar üzerinde çalışırken onun için endişeleniyor. İpek, Orhan ile yaptığı röportajda, Doktor Ateş'in önceki davayı çözemeyeceğini ve tekrar depresyona girebileceğini düşündüğünü söylüyor. Doktor Ateş Hekimoğlu kasığındaki rahatsızlığı yine hissediyor gibi görünüyor. İpek ve Orhan, Doktor Ateş Hekimoğlu'na son davayı çözdüğünü ve hastayı iyileştirdiğini söyleyecek mi? Orhan söylememeyi tercih ediyor ama İpek yapmaları gerektiğini düşünüyor. Öte yandan Doktor Zeynep de konuyla ilgileniyor ve gerçeğin Ateş Hekimoğlu'na anlatılması gerektiğini savunuyor.

Hekimoğlu 32. Son Bölüm Full İzle!

Hekimoğlu, hastaneye gelen yeni dava üzerinde çalışıyor. Bir çocuk yüksek sesle bağırır ve bilinen bir hastalığı yoktur. Herkes Hekimoğlu'nun onu o çocukta gördüğünü sanıyor. Bu nedenle Hekimoğlu'nun kendisine yardımcı olacağını düşünen arkadaşları, Hekimoğlu'nu uyarır ve konuyu kişileştirir. Hekimoğlu İpek'e "Normale dönmem gerekiyor!" diyor.

Hekimoğlu 33. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D Youtube Yeni Bölüm Tanıtım Neler Oluyor?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu, bu akşam 32. bölüm yayınıyla geride kaldı. Dizi severler şimdi Hekimoğlu'nun 33. bölüm fragmanını araştırıyor. Hekimoğlu 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hekimoğlu'nun 33. bölüm fragmanı yayınlandı.