Gündem
Giriş Tarihi : 13-04-2020 15:10

Haydar Baş Covid19 virüs test sonucu

Bağımsız Türkiye Partisi Genel başkanı Haydar Baş, Covid19 virüs testi yaptırdı. Haydar Baş'ın virüs testi sonucu. Sarıtaş mahallesi karantina altına alındı. Başkan Murat Zorluoğlu asfalt döktü.

Haydar Baş Covid19 virüs test sonucu

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş'ın Korona virüse yakalandığı belirtildi. Trabzon'un Akçaabat ilçesine bağlı Sarıtaş Mahallesi'nde görülen yeni tip Korona virüs vakaları nedeniyle İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla mahalle karantinaya alındı. Mahallede oturan Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş ve ailesinden 8 kişinin Korona virüse yakalandığı, Baş'ın Trabzon'daki özel bir hastanede tedavi gördüğü öğrenildi.

Sarıtaş karantinada
Trabzon'un Akçaabat ilçesine bağlı Sarıtaş Mahallesi karantina altına alındı. Trabzon Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Akçaabat ilçesine bağlı Sarıtaş Mahallesi'nin görülen yeni tip korona virüs vakaları nedeniyle İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla karantinaya alındığı belirtildi. Karantina uygulamasının bu gece saat 00.00'da başladığı kaydedildi.

Asfaltı başkan döktü
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İskenderpaşa Mahallesi’nde gerçekleştirilen asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerinden yol çalışması ile ilgili bilgi alan Başkan Zorluoğlu, daha sonra iş makinesinin başına geçerek asfalt döktü. Başkan Murat Zorluoğlu, "Bir taraftan tüm gücümüzle dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgını ile mücadele ederken bir taraftan da diğer faaliyetlerimizi aksatmamaya özen gösteriyoruz. Bu manada İskenderpaşa Mahallemizde bulunan yolumuz zamanla bozulmuştu. Ekiplerimiz bozulan yolları büyük bir titizlikle asfalt dökerek onarıyor" dedi.

Guilherme idman yapıyor
Trabzonspor'un orta saha oyuncusu Guilherme, korona virüs nedeniyle evde geçirdiği karantina günlerinde kendini hazır tutuyor. Brezilyalı futbolcunun en büyük yardımcısı ise eşi Ivy Vasconcelos oldu. Dünya etkisi altına alan korona virüs nedeniyle Süper Lig'e verilen arada kendini hazır tutmaya çalışan Trabzonspor'un başarılı oyuncusu Guilherme, karantina günlerini geçirdiği Trabzon'un Yalıncak mahallesindeki evinde kendisine verilen antrenman programlarını da uygulamaya çalışıyor.
Evinin bahçesinde program dahilinde çalışmalarına devam eden Brezilyalı futbolcunun en büyük yardımcısı ise eşi Ivy Vasconcelos. 28 yaşındaki oyuncu, özellikle topla birlikte gerçekleştirdiği çalışmalarda eşinin desteğini alıyor.