Kayserispor
Giriş Tarihi : 20-09-2020 17:07   Güncelleme : 20-09-2020 17:12

Hasan Hüseyin cesaret dedi

Hes Kablo Kayserispor kaptanı Hasan Hüseyin Acar, Alanyaspor karşısında daha cesaretli bir oyun oynanması gerektiğini söyledi

Hasan Hüseyin cesaret dedi

Süper Lig’in 2.haftasında deplasmanda Aytemiz Alanyaspor’a 2-0 mağlup  olan Hes Kablo Kasyerispor’da moraller bozuk. Sarı Kırmızılı takım kaptanı Hasan Hüseyin Acar, pozisyonlar bulduklarını ama değerlendiremediklerini ifade ederek "Mücadeleden yana sıkıntımız yok ama biraz daha kendimize cesaretli bir oyun oynamamız gerekiyor" dedi.

Süper Lig'de bu sezon korkulu rüyalar görmeden, göstermeden bir sezon geçirmek istediklerini söyleyen Hes Kablo Kayserispor takım kaptanı Hasan Hüseyin Acar, 2-0 yenildikleri Alanyaspor maçı sonrasında"Farklı bir taktik anlayışımız var. Alışmaya çalışıyoruz. Geçen hafta iyi oynayıp kazandık. Alanyaspor maçına da puan veya puanlar almak için çıktık. İlk yarıda iyi pozisyonlar bulduk. İkinci yarıda da pozisyonlar bulduk. Ama değerlendiremedik. Böyle maçlarda değerlendirmek gerekiyor. Mücadeleden yana sıkıntımız yok ama biraz daha kendimize cesaretli bir oyun oynamamız gerekiyor. İnşallah daha iyi maçlar çıkarırız. Hedeflerimiz var. İnşallah hedeflediğimiz noktada bitiririz” diye konuştu.

Haber: Halil Köktaş