Gündem
Giriş Tarihi : 22-06-2020 15:15   Güncelleme : 22-06-2020 15:15

Hasan Başkan için son görev

Kayseri Ticaret Odası eski Başkanı Hasan Ali Kilci, sevenlerinin duaları eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı

Hasan Başkan için son görev

Kayseri'de siyaset olsun, spor olsun, ekonomi olsun, her çevreden binlerce isnanın sevdiği ve takdir ettiği işadamı Hasan Ali Kilci, son yolculuğuna uğurlandı. Hayata gözlerini yuman 25. dönem MHP Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci, Kayseri'nin hacılar ilçesinde düzenlenen cenaze töreni sonrasında toprağa verildi.

4 dönem Kayseri Ticaret Odası Başkanlığı da yapan sevilen iş adamı Hasan Ali Kilci'nin cenaze törenine Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve ilçe belediye başkanları, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, AK Parti Milletvekili İsmail Tamer, MHP Milletvekilleri ismail Özdemir ile Baki Ersoy, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, MHP İl Başkanı Serkan Tok ile çok sayıda iş adamı ve ailenin yakınları katıldı.

Tedavi gördüğü hastanede dün akşam hayatını kaybeden Hasan Ali Kilci'nin cenaze namazı Hacılar ilçesi Hacılar Merkez Camii'nde kılındı. Cenaze namazının ardından Hasan Ali Kilci'nin cenazesi toprağa verildi. Kayseri Tempo Medya ailesi olarak Hasan Ali Kilci'ye Allah'tan rahmet, değerli Kilci ailesi, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.