Kayserispor
Giriş Tarihi : 26-03-2020 17:15   Güncelleme : 26-03-2020 17:21

Hamdi Başkanın acı günü

Kayserispor eski başkanlarından Hamdi Elcüman üzüntülü bir gün yaşadı. Hamdi Elcüman, annesini son yolculuğuna uğurladı.

Hamdi Başkanın acı günü

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Kayserispor eski Başkanı Hamdi Elcuman, annesini kaybetti. Hamdi Elcuman’ın annesi Selma Elcuman, Orgeneral Hulusi Akar Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Son görev
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Kayserispor eski Başkanı Hamdi Elcuman’ın annesi Selma Elcuman 65 yaşında hayatını kaybetti. Selma Elcuman için Orgeneral Hulusi Akar Camii’nde cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Elcuman ailesinin yanı sıra, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Şükrü Dursun, Büyükşehir Belediyesi’nin üst düzey yöneticileri, Genel Müdürleri, mesai arkadaşları ve sevenleri katıldı. Selma Elcuman’ın cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlık’ta toprağa verildi.

Başsağlığı mesajı
Hes Kablo Kayserispor kulübü, Hamdi Elcuman için başsağlığı mesajı yayınladı. Mesajda, “Eski başkanımız Hamdi Elcuman’ın annesi Selma Elcuman’ın vefat haberini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Selma Elcuman’a Alah’tan rahmet; ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz” denildi.

Kayseri Tempo Medya ailesi olarak merhumeye Allah'tan rahmet, Hamdi Elcüman ve ailesine başsağlığı dileriz.