Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 03-07-2020 15:05   Güncelleme : 03-07-2020 15:18

Halit Kurt'a tazminat şoku

Hakem Süha Adıyaman kendisine hakaret eden antrenör Halit Kurt için açtığı davayı kazandı. Dayakçı hoca lakabı alan Halit Kurt tazminat ödeyecek.

Halit Kurt'a tazminat şoku

Kayseri'nin gelecek vaadeden isimlerinden Süha Adıyaman, kendisine sosyal medya üzerinden hakaret eden Halit Kurt'u cezaya mahkum ettirdi. Kariyer basamaklarını hızla tırmanan ve şehrimizi üst klasmanda temsil etmesi beklenen yetenekli isim Süha Adıyaman, bir süre önce kendisine sosyal medya üzerinden hakaret eden antrenör Halit Kurt'a açtığı davayı kazandı.

Dayakçı hocaya ceza
Türkiye'nin dayakçı antrenör olarak tanıdığı ve bu nedenle futbol antrenörlük diploması askıya alınan Halit Kurt, yaramazlıklarına devam edince bir ceza da 4.Asliye Hukuk Mahkemesi'nden aldı. Kayseri'nin başarılı hakemlerinden Süha Adıyaman'a sosyal medya üzerinden yaptığı eleştirilerin dozunu kaçırarak hakarete varan kelimeler eden Halit Kurt'a 4.Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından 5 Bin TL tazminat ödeme cezası verildi.

Yine Sosyal Medya
Manevi tazminat davası olarak mahkemeye başvuran ve kişilik haklarına zarar verdiğini savunan futbol hakemi Süha Adıyaman'ın yaptığı başvurunun ardından mahkeme genç hakemi haklı buldu. Daha önce öğrencilerini dövdüğünün görüntüleri sosyal medyaya düşen futbol antrenörü Halit Kurt'a yine bir sosyal medya olayı ikinci kez ceza verdirmiş oldu.