Futbol
Giriş Tarihi : 10-06-2020 20:32   Güncelleme : 10-06-2020 20:41

Hakem Atilla Karaoğlan'ın karnesi

Fenerbahçe ile Kayserispor maçının hakemi Atilla Karaoğlan'ın karnesi. Atilla Karaoğlan'ın yönettiği Fenerbahçe Kayserispor maçları.

Hakem Atilla Karaoğlan'ın karnesi

Hakem Atilla Karaoğlan, 3. kez hem Fenerbahçe'nin hem de Hes Kablo Kayserispor'un maçında düdük çalacak. Süper Lig'in 27.haftasında İstanbul'da oynanacak Fenerbahçe-Hes Kablo Kayserispor maçının hakemi olarak atanan Atilla Karaoğlan, bugüne kadar 148 maçta düdük çaldı. Bu maçların 70'ini ev sahibi ekip 42'sini deplasman takımı kazanırken 36 maç da berabere bitti. Sakarya Bölgesi hakemi, bugüne kadar 709 kez sarı kart 44 kez kırmızı kart çıkardı.

2'şer kez
Hakem Atilla Karaoğlan, bugüne kadar 2 kez Fenerbahçe'nin 2 kez de Hes Kablo Kayserispor'un maçlarında düdük çaldı. Her iki takım da bu müsabakaları kaybetmezken Fenerbahçe 2'sini de kazanırken Kayserispor ise 2 maçta da berabere kaldı. Fenerbahçe, Atilla Karaoğlan'ın yönettiği maçlarda Kırklarelispor'u 3-0, Tarsus İdman Yurdu'nu 3-1 mağlup etti. Kayserispor ise, Atilla Karaoğlan'ın yönettiği maçlarda deplasmanda Manisa FK ile 3-3 berabere kalırken Kasımpaşa ile de sahasında 1-1 berabere kaldı.

Maçın hakemleri
Sakarya Bölgesi hakemlerinden Atilla Karaoğlan, ilk kez Fenerbahçe-Hes Kablo Kayserispor maçında görev yapacak. Maçın orta hakemi olarak sahaya çıkacak olan Atilla Karaoğlan'a Volkan Ahmet Narinç ile İbrahim Bozbey yardımcılık yapacak. Maçın 4.hakemi olarak Cihan Aydın görevlendirildi. Cuma günü oynanacak bu müsabakada Bahattin Şimşek VAR hakemi, Erkan Engin ise AVAR hakemi olarak görevlendirildi.