Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 25-11-2019 09:53   Güncelleme : 25-11-2019 10:07

Hacılar Erciyesspor Belsinspor maçı

Kayseri Amatör Futbol. Kayseri Süper Amatör Küme. 5 gollü maçta Hacılar Erciyesspor ile Belsinspor karşılaştı.

Hacılar Erciyesspor Belsinspor maçı

Kayser Süper Amatör Küme 10. hafta maçında Hacılar Erciyesspor ile Esen Makine Belsinspor karşılaştı. haftaya 21 puanla 2.sırada giren Esen Makine Belsinspor, son haftaların formsuz takımı Hacılar Erciyesspor’a mağlup oldu. Müsabakanın hemen başında Süleyman Yasa'nın golüne engel olamayan Esen Makine Belsinspor, ikinci yarıda ikinci golü kalesinde gördü.

Rakibine oranla daha iyi futbol oynayan ve gol yollarında daha becerikli davranan Hacılar Erciyesspor, usta ayaklar Süleyman Yasa  ve Murat Mağara'nın golleri ile sonuca gitti. Mehmet Yaman ve Mehmet Akpınar'ın golleri Esen Makine Belsinspor'a yetmedi. Hacılar Erciyesspor puanını 16'ya yükseltirken Esen Makine Belsinspor ise 21 puanda kaldı ve lider ile arasındaki puan farkı 6 oldu.

STAT: Organize Sanayi Bölge Stadı
HAKEMLER: Hüseyin Keğin *** Ahmet İnci *** Harun Soyeşik ***
HACILAR ERCİYESSPOR: Barış Aksu ** Batuhan Murat Çobanoğlu *** Ebubekir Beydilli *** Mehmet Gençoğlu *** Burak Türkmen ** (Dk.89 Ahmet Dalcı *) Hasan Oyarkılıçgil ** Kasım Alıcı *** (Dk.75 Yusuf Karaboğa **) Samet Kaan Karaca ** Murat Mağara *** Süleyman Yasa **
ESEN MAKİNE BELSİNSPOR: Ali Özkan * Vedat Daşçı ** Furkan Hançer ** Tarık Türker Mutlu * Mehmet Ali İmren ** Gökhan Boyraz ** (Dk.60 Aydemir Yavuz *) Mücahit Baykaldı ** Harun Çetin * Mehmet Akpınar ** (Dk.75 Tolga Cansu *) Hasan Yazgan ** Turgut Yetük * (Dk.46 Mehmet Yaman **)
GOLLER: Süleyman Yasa Dk.2, Murat Mağara Dk.57 ve 62 (Hacılar Erciyesspor) Mehmet Yaman Dk. 59, Mehmet Akpınar Dk.64 (Esen Makina Belsinspor)
KIRMIZI KART: Süleyman Yasa Dk.87 (Hacılar Erciyesspor)