Kayserispor
Giriş Tarihi : 15-08-2020 15:07   Güncelleme : 15-08-2020 15:35

Gurbete Kayserispor forması

Sıkı bir Kayserispor taraftarı olan Almanya'da yaşayan gurbetçi Ramazan Yılmaz'a sarı kırmızılı forma hediye ettik

Gurbete Kayserispor forması

2020-2021 futbol sezonunda yine Süper Lig'de mücadele edecek olan Hes Kablo Kayserispor'un sadece Kayseri'de değil, hem başka şehirlerde hem de yurt dışında önemli bir taraftar kitlesine sahip. Binlerce Kayserispor sevdalısı, Kayseri dışında yaşıyor olsa da kulüp başarısı için çırpınıyor. İşte bunlardan birisi de 40 yaşındaki Ramazan Yılmaz.

Almanya'nın Ulm kentinde yaşayan Kayserili Ramazan Yılmaz, her yıl izine geldikçe hem Kayserispor kombine bileti alıyor hem de sarı kırmızılı kulübün mağazasından lisanslı ürünlerini satın alarak kulübe destek oluyor. Bu yıl mağazanın kapalı olmasından dert yanan Kayserispor sevdalısı Ramazan Yılmaz'a Tempo Medya Genel Müdürü Halil Köktaş, Kayserispor forması ve atkısı hediye etti.

Ligler açık iken Kayseri'ye gelerek bir çok maçını statda izleyen ve takımına destek veren gurbetçi Ramazan Yılmaz, "Tempo Medya'nın bu değerli jestine çok teşekkür ederim. Avrupa'da Kayserispor haberlerini zaten Tempo Medya'dan takip ediyoruz. Bu güzel hediye için Halil Köktaş'a da teşekkürlerimi sunuyorum. Kayserispor'un her ürününden almaya çalışıyorum. Her yıl kombine biletimi alıyorum. İnşallah yeni çıkacak formalarda da alacağım. Yine kombinemi alacağım. Yeni sezonda Kayserispor'umuza başarılar diliyorum" dedi.