Kayserispor
Giriş Tarihi : 19-01-2021 20:38   Güncelleme : 19-01-2021 20:38

Gözbaşı Twitter'da Coştu

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Başakşehir maçı sonrasında twitter'dan yaptığı açıklamayla kısa sürede yüzlerce etkileşim aldı.

Gözbaşı Twitter'da Coştu

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, alınan Başakşehir galibiyetinin ardından sevincini Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla paylaştı. Başkan Gözbaşı, tüm futbolcuları ve teknik ekibi kutladığını yazdı.

Ligde yükselişe geçen ve 4. haftada 3. galibiyetini alan Kayserispor'da Başkan Gözbaşı galibiyet sevincini sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan yaptığı açıklamayla dile getirdi. Hes Kablo Kayserispor Başkann Gözbaşı, açıklamasında özellikle Alibec'e seslenirken tüm takımı ve teknik heyeti kutladığını söyledi. Gözbaşı açıklamasında, ''Kayserimiz herşeyin en iyisine layık. Bu sevda bitmez, bitmeyecek. Daha da iyi, daha da güçlü olacağız. Maça giderken bana gol sözü veren. Alibec, füzelerin daim olsun. Tüm futbolcularımızı, teknik yönetimi kutluyorum'' açıklaması yaptı. Gözbaşı'nın paylaşımına kısa sürede yüzlerce beğeni geldi.

Sarı-kırmızılı takımda geçtiğimiz günlerde başkan Berna Gözbaşı transfer yapabilmek için federasyona ödenmesi gereken yaklaşık 30 Milyon TL'yi ödeyerek Kayserispor için elinden geleni yapacağını ifade etmişti.