Medya
Giriş Tarihi : 09-01-2021 20:11   Güncelleme : 09-01-2021 20:11

Gönül Dağı Ramazan Kim, Gerçek Adı Ne? Cihat Süvarioğlu Eski Hali Nasıl, aslen nereli, kimdir, kaç kilo verdi, zayıfladı?

Gönül Dağı Ramazan Kim, Gerçek Adı Ne? Cihat Süvarioğlu Eski Hali Nasıl, aslen nereli, kimdir, kaç kilo verdi, zayıfladı?

Kayseritempo.org - Gönül Dağı Ramazan Kim, Gerçek Adı Ne? Cihat Süvarioğlu Eski Hali Nasıl, aslen nereli, kimdir, kaç kilo verdi, zayıfladı? Bozkırın bağrında bir grup gencin çabalarını anlatan Gönül Dağı, oyuncuların muhteşem yorumuyla izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Konusuyla içimizde var olan dizi, oyuncularıyla da merak konusu oldu. Dizinin işsiz, haylaz genci Ramazan, gerçekte kim olduğu sevenleri tarafından araştırılıyor. TRT 1'in en çok izlenen dizilerinden Gönül Dağı, İç Anadolu'un güzelliklerini ve yaşamını sevecen tarzda anlatmaya devam ediyor. Gönöl Dağı Ramazan Eski Hali, Kıyafetleri ve Asuman Kim? Büyük çabaların, hayal kırıklığın, mutluluğun ve her zorluğa karşı ayakta durmayı gösteren dizi, Köprü Flim tarafından, yapımcılığını Ferhat Eşsiz'in yaptığı ve Mustafa Çiftçi'nşin hikayelerinden uyarlanmıştır.

Çekimleri Eskişehir Sivrihisar'da gerçekleşen dizi, usta oyunculukla yansıtılmaya devam ediyor. Konusu ve oyunculuğuyla dikkat çeken dizi, oyuncularıylada merak konusu oldu. Aralarında dizisinin haylaz, işsiz ve komik afacan genci Cihat Süvarioğlu yani namı diyar Ramazan'ın kim olduğu araştırılıyor.

Cihat Süvarioğlu (Gönül Dağı Ramazan) kimdir?

1990 doğumlu olan oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi Oyunculuk Bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Kanal D de yayınlanmış olan Yüzleşme dizisinde de yer aldı. 2020 yılı Yarım Kalan Aşklar dizisinde Mehmet rolünü oynarken büyük beğeni topladı. Yine aynı sene içerisinde Kronoloji dizisin de Faruk rolüyle oyunculuğunu konuşturan Süvarioğlu, 2019 yılı Yüzleşme’de rol aldı.

Yine aynı yılda Bartu Ben dizisinde de rol alan Cihat, 2018 The Protector’de Yasin karakteri, 2018 Kelebekler dizisinde, 2018 Ölene Kadar’da Osman karakterine can verdi. 2017 Görümce, 2016 Diğer Yarım dizisinde de rol almıştır.