Medya
Giriş Tarihi : 13-02-2021 21:13   Güncelleme : 13-02-2021 21:14

Gönül Dağı nerede çekiliyor? Gönül Dağı sahneleri Eskişehir Yozgat Gedelli nerede çekildi? Gönül Dağı dizisi 66 Plaka hangi köyde ilde çekilmiştir?

Gönül Dağı nerede çekiliyor? Gönül Dağı sahneleri Eskişehir Yozgat Gedelli nerede çekildi? Gönül Dağı dizisi 66 Plaka hangi köyde ilde çekilmiştir?

Kayseritempo.org - Gönül Dağı nerede çekiliyor? Gönül Dağı sahneleri Eskişehir Yozgat Gedelli nerede çekildi? Gönül Dağı dizisi 66 Plaka hangi köyde ilde çekilmiştir? TRT1'de yayınlanan Gönül Dağı yeni bölüm olarak ekrana geldiğinde konu ve oyuncular çok merak edilenler arasında yerini alıyor. Dizinin hikayesi her hafta cumartesi akşamları sevenleriyle buluşuyor. Bozkırın hikayesi anlatılan dizi, izleyicileri ekrana kilitleyecek. Üç kuzen bir arada hayallerini kovalarken, tüm engellere rağmen dizinin hayranlarına ilham veren imkansız hikayeyi gerçekleştirmeye çalışıyorlar. Berk Atan, Taner rolüne hayat verirken Gülsim Ali İlhan Dilek karakterine hayat veriyor. Büyük beğeni toplayan karakter her cumartesi gecesi seyirci karşısına çıkarak mutluluk veriyor.

TRT 1'in en büyük bombalarından biri iddialı yapımlardan Gönül Dağı, Bu sezona giren kuşkusuz en iyi dizilerden. Dizinin Cumartesi akşamları yayınlanan her bölümleri reyting listesinin en üstüne yazılırken, dizinin konusu beğeni toplamaya devam ediyor. Kırda hayallerinin peşinden koşan ve imkansızı başarmak için tüm engelleri aşmaya çalışan üç kuzenin hikayesini anlatıyor. Yazdığı tüm hikâyelerde otlakları ve bu coğrafi çevrede yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan Mustafa Çifçi'nin kitaplarından ilham alınmıştır. Gönüldağı dizisinin başrollerini Berk Atan (Taner) ve Gülsüm Al iİlhan (Dilek) izleyicinin memleket arzusunu tatmin eden görsel bir şölen yaşatıyor. Genç oyuncuları ve konusunun yanı sıra dizinin nerede çekildiği merak ediliyor.

Gönül Dağı nerede çekiliyor?


Gönül Dağı dizisinin çekim yeri Türkiye'nin farklı illerinde gerçekleşmeye devam ediyor. Gönül Dağı dizisi Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde çekilmektedir. Dizide görünen Gedelli köyü, günümüzde Niğde ilinin Ulukışla ilçesine bağlı olduğu bilinsede Senaryoda geçen köy aslında Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde yapılmaktadır. Büyük ilgiyle izlenen dizi çekimleri burada devam etmektedir.

Gönül Dağı sahneleri Eskişehir Yozgat Gedelli nerede çekildi?

Dizide uçak motoru geliştirip gökyüzüne uçmak için elinden geleni yaptığı sahnelerin olduğu tanıtım fragmanı oldukça sevildi. Gönül Dağı dizisi nerede hangi köyde çekiliyor sorusuna hemen yanıt verelim. Gönül Dağı dizisi uçak sahneleri ve balonla uçma sahnelerinin olduğu köy Eskişehir ilimizin Sivrihisar ilçesinde köy havası olan mekanlarda çekiliyor.