Medya
Giriş Tarihi : 11-01-2021 19:33   Güncelleme : 11-01-2021 19:33

Gönül Dağı ne zaman yayınlanıyor? Gönül Dağı tekrarları ne zaman? Gönül dağı dizisi hangi günler oynuyor?

Başrollerini Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan'ın paylaştığı Gönül Dağı dizisi, kalpleri, efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmuş değerleri ile yaşayan, kalpleriyle aşkı hisseden, alın teriyle kazanan, umut ve hayalleri için hayatta kalma mücadelesi veren insanların hikâyesini anlatıyor. Yazar Mustafa Çiftçi'nin eserleri ve rahmetli halk şairi Neşet Ertaş'ın unutulmaz şarkısı Gönül Dağı'ndan ilham alan dizinin çekimleri ise Eskişehir'de devam ediyor.

Gönül Dağı ne zaman yayınlanıyor? Gönül Dağı tekrarları ne zaman? Gönül dağı dizisi hangi günler oynuyor?

Kayseritempo.org - Gönül Dağı ne zaman yayınlanıyor? Gönül Dağı tekrarları ne zaman? Gönül dağı dizisi hangi günler oynuyor? Bozkırın şirin bir kasabasında geçen Gönül Dağı, sevenleri tarafından büyük ilgiyle karşılanıyor. İsmi gündemden düşmeyen dizi, hangi gün yayınlandığı ve tekrarları merak ediliyor. TRT'in sevilen dizleri arasında yer alan Gönül Dağı, İlk bölümü 17 Ekim Pazar akşamları izleyicilerle buluşmuştu. Yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gören dizi, Köprü Film tarafından, yapımcılığını Ferhat Eşsiz'in yaptığı ve Mustafa Çifçi hikayelerinden uyarlanmıştır. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi, Ege Aydan, Semih Ertürk ve Ecem Özkaya gibi isimler yer almaktadır. Konusuyla ve oyuncularıyla dikkat çeken Gönül Dağı, ilk bölümden sonra günü değişmişti. Yayın günü ne zaman olduğu ve tekrarları diziyi merak edenler tarafından araştırılıyor.

Bozkırın ikliminde aşklar naif ve güzel, kavuşmalar ise çetin ve neredeyse imkansızdır. Bundan en fazla nasibini alan ise Taner'dir. Çocukluk aşkı Dilek'in kasabadan ayrılışının üstünden yıllar geçmiş olsa da onu unutamamıştır. Bir gün ona kavuşabilmenin ümidiyle yaşayan Taner'in en büyük hayallerinden biri de yaptığı uçağı dünyaya tanıtmaktır. Gönül Dağı dizisi ilk yayınlandığı günden itibaren izleyenleri ekrana kilitlemeye başardı. TRT 1 Ekranlarında izleyicileriyle buluşan Gönül Dağı’nın yeni bölümünün ve tekrar bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor.


Gönül Dağı ne zaman yayınlanıyor?


Esprili bir dilde anlatılan Gönül Dağı, ilk bölümü pazar günü yayınlanmıştı. Dizinin büyük ilgi görmesinden sonra Cumartesi gününe alındı. Halen bu günde yayın yapan dizi, sevenleriyle buluşuyor.

Gönül Dağı tekrarları ne zaman?


İç Anadolu'nun güzelliklerini yansıtan dizi, Cumartesi yeni bölüm yayınlandıktan sonra Pazar gecesi 00:15'te izleyicilerle buluşuyor.

Gönül Dağı 12. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yılbaşı tatili nedeniyle yeni bölümleri sonraki haftaya ertelenen diziler arasında Gönül Dağı’da yer aldı. Çok beklenen Gönül Dağı 11. Bölüm 16 Ocak Cumartesi günü TRT ekranlarında olacak. Dönül Dağı 12. Bölümü, kaçıranlar için 17 Ocak Pazar günü saat 13.50 ekranlara tekrar gelecek.