Medya
Giriş Tarihi : 09-01-2021 20:16   Güncelleme : 09-01-2021 20:16

Gönül Dağı Dilek Kimdir, Gerçek Adı Ne? Gülsim Ali İlhan Boyu, Dizileri, Eşi Kim?

Gönül Dağı Dilek Kimdir, Gerçek Adı Ne? Gülsim Ali İlhan Boyu, Dizileri, Eşi Kim?

Kayseritempo.org - Gönül Dağı Dilek Kimdir, Gerçek Adı Ne? Gülsim Ali İlhan Boyu, Dizileri, Eşi Kim? TRT 'in sevilen dizilerinden Gönül Dağı, konusu ve karakteriyle izleyicilerden yıldızlı peki aldı. Oyuncuların karakterleri gönülden oynaması dizinin adına yakışırken, sevenleri tarafından oyuncular merak ediliyor. Dizinin melankolik oyuncusu Gülsim Ali İlhan (Dilek) kim olduğu merak ediliyor. TRT'in Cumartesi akşamları sevenleriyle buluşan Gönül Dağı, Köprü Film tarafından, yapımcılığını Ferhat Eşsiz'in yaptığı ve Mustafa Çiftçi'nin hikayelerinden uyarlanmıştır.

Yayınlandığı günden beri büyük ilgi gören Gönül Dağı, bozkırın güzelliklerini ve İç Anadolu'nun güzelliklerini bizlerle buluşturuyor. Başrollerinde Berk Atan, Gülsüm Ali, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk,Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Ayda, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya olmak üzeri yer alıyor. Köy yaşamını komik bir dilde anlatan Gönül Dağı oyuncularından Gülsüm Ali İlhan yani Dilek seyirciler tarafından en çok merak edilen isim oluyor.

Gülsüm Ali İlhan kimdir?

Gönül Dağının dizisinin güzel oyuncuların Gülsim Ali İlhan, 1995 senesinin Şubat ayının 18’ inde dünyaya gözlerini Bulgaristan ülkesinin Rusçuk ilinde açmıştır. Geçmiş zamanlarda model olan İlhan, günümüzde ekranlarda oyunculuk sergilemektedir.16 yaşında Türkiye’ ye gelen güzel oyuncu Başkent İletişim Akademisi’nde oyunculuk ve kamera karşısı performans üzerine eğitim almıştır. Gönül Dağı adlı dizide Dilek karakteri ile karşımıza çıkan Gülsim Ali İlhan,54 kilodur ve 1. 76 uzunluğundadır. İlk ekran deneyimi ise Son Yaz Balkanlar adlı dizi ile olmuştur.

4 bölümlük bir süreç içerisinde ekrana gelen Seddülbahir 32 Saat adlı dizinin kadrosunda Hemşire olarak bulunmuştur. Ekranlara gelen ve bolca izleyicisi bulunan Diriliş Ertuğrul adlı tarihi dizide Aslıhan karakteri ile herkesin beğenisi kazanan İlhan Yüzleşme adlı dizide Ayşegül karakterine hayat veren oyuncu, Payitaht Abdülhamid dizisinde de rol almış ve Gülcemal Hanımefendiyi canlandırmıştı