Medya
Giriş Tarihi : 23-01-2021 20:42   Güncelleme : 23-01-2021 20:43

Gönül Dağı Dilek diziden ayrılıyor mu? Gönül Dağı Dilek karakteri Gülsüm Ali çıkıyor mu, ayrıldı mı?

Gönül Dağı Dilek diziden ayrılıyor mu? Gönül Dağı Dilek karakteri Gülsüm Ali çıkıyor mu, ayrıldı mı?

Kayseritempo.org - Gönül Dağı Dilek diziden ayrılıyor mu? Gönül Dağı Dilek karakteri Gülsüm Ali çıkıyor mu, ayrıldı mı? Gülsüm Ali, Cumartesi akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterini canlandırdı. Şov dünyasında oldukça başarılı olan ve dizinin kahraman karakterini canlandıran Gülsüm Ali Gönül Dağı izleyicilerin favori karakterlerinden biridir. Ancak Dilek'in Gönül Dağı dizisinden ayrılması geçtiğimiz günlerde gündeme geldi.

Öncelikle Gönül Dağı dizisinin Cumartesi akşamı yayınlandığını ve TRT 1'de iyi reyting aldığını belirtmek isteriz. Gülsüm Ali'nin "Gönül Dağı" dizisindeki (Gönül Dağı) rolü bu hafta en çok izlenen dizilerden biri haline getirdi ve herkes onu çok seviyor. Oyunculardan biri, bazen Taner'e olan aşkımız için bizi üzse de. Peki Dilek karakterini canlandıran Gülsüm Ali gerçekten Gönül dağ dizisinde yer alacak mı? Büyük merak uyandırmaya devam eden Dile karakteri gelecek bölümlerde olup olmayacağı araştırılmaya devam ediyor

Gönül Dağı Dilek diziden ayrılıyor mu? 


Gülsüm Ali'nin Gönül Dağı dizisinden ayrılacağı haberinin kaynağına dikkat çekmek isteriz. Gülsüm Ali Gönül Dağı dizisinde Dilek'i canlandırdı ancak Gülsüm Ali'nin Amcaoğulları grubundan çıkarıldığı gerekçesiyle diziden ayrıldığı haberi geldi. Göze çarpmayan karakteri ve solgun rolü diziye uymadığı gerekçesi ortaya atıldı. Kesinlikle böyle bir durumun olmadığını öğrenilirken Dilek severler mutlu oldu. Gülsüm Alı, "Gönül Dağı" dizisinde Dilek'i oynamaya devam edecektir.